خدمات اینترنت اختصاصی، تلفن ثابت سازمانی و مرکز داده

سوابق و مدارک پزشکی در سازمان ها و موسسات بهداشتی و درمانی به جهت رفع نیازهای بیماران و انطباق با مقررات تنظیمی در قرن ۲۱ در حال انتقال از حالت چاپی به الکترونیکی است. اینگونه سازمان ها می توانند از مزایای اینترنت در جهت به اشتراک گذاری اطلاعات مهم و حیاتی در زمینه دارو، درمان و شرایط بیماران بهره مند شوند.

خدمات درمانی موثر تا حد زیادی وابسته به دریافت اطلاعات دقیق، سریع و به موقع است، بطوریکه برای بسیاری از بیماران، مساله مرگ و زندگی در میان است. بهترین اطلاعات و مناسب ترین تشخیص های درمانی وقتی به خوبی و در زمان مناسب مورد استفاده قرار نگیرند، از بین رفته به حساب می آیند. تاثیر مثبتی که اینترنت بر روی سلامت و درمان دارد بسیار ارزشمند است، چرا که خدمات و ارزش افزوده بسزا و قابل ملاحظه ای از طریق به اشتراک گذاری اطلاعات برای بیماران و مخاطبان فراهم آورده است.

بهره مندی از اینترنت با کیفیت برای بیمارستان ها و مراکز و موسسات درمانی نه تنها کیفیت درمان را بهبود می بخشد، بلکه ریسک عدم دسترسی بلادرنگ به اطلاعات پزشکی و سوابق دارویی بیمار را کاهش می دهد و زمان سپری شده توسط پزشکان، پرستاران و سایر کارشناسان درمانی را از طریق حذف کارهای تکراری، استفاده از کاغذ و هزینه های مرتبط با آن ها به حداقل رسانده، و در عوض زمان سپری شده با بیماران و مراجعان را افزایش می دهد.

افزایش فضای ذخیره سازی برای انتقال داده و اطلاعات پزشکی-درمانی، بازیابی سوابق بیماران، و داده های تصویربرداری نیازمند میزان فزاینده ای پهنای باند اینترنت است. در واقع تامین خدمات درمانی با بالاترین کیفیت و در عین حال کنترل هزینه ها در رفع این نیازها، چالشی است که موسسات درمانی و بیمارستانها با آن روبرو هستند.

راهکارهای پهنای باند رسپینا امکان دسترسی به اطلاعات را بصورت بلادرنگ فراهم کرده تا به کاهش خطاها، ساده کردن تشخیص پزشکان و کاهش هزینه ها، کمک کند. به علاوه میتوان در صورت نیاز به انتقال حجم بیشتری  از داده ها، براحتی پهنای باند را افزایش داده و امکان ارتباط سازمان با بیماران، بیمارستان و سایر همکاران را بصورت کاملا مقرون به صرفه، ایجاد کرد.

 

 جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر  می توانید با شماره تلفن ۱۵۹۹ تماس حاصل نمایید