راهکارهای رسپینا برای صنعت بهداشت و درمان

 

خدمات درمانی موثر تا حد زیادی وابسته به دریافت اطلاعات دقیق، سریع و به‌موقع است، بطوریکه برای بسیاری از بیماران، مساله مرگ و زندگی در میان است. بهترین اطلاعات و مناسب‌ترین تشخیص‌های درمانی وقتی به خوبی و در زمان مناسب مورد استفاده قرار نگیرند، ارزش خود را از دست می‌دهند. تاثیر مثبتی که اینترنت بر روی سلامت و درمان دارد بسیار ارزشمند است، چرا که  ارزش افزوده بسزا و قابل ملاحظه ای از طریق به اشتراک گذاری اطلاعات برای بیماران و مخاطبان فراهم آورده است.

سوابق و مدارک پزشکی در سازمان ها و موسسات بهداشتی و درمانی به جهت رفع نیازهای بیماران و انطباق با مقررات تنظیمی در قرن ۲۱ در حال انتقال از حالت چاپی به الکترونیکی است. اینگونه سازمان‌ها می‌توانند از مزایای اینترنت در جهت به اشتراک‌گذاری اطلاعات مهم و حیاتی در زمینه دارو، درمان و شرایط بیماران بهره‌مند شوند.

بهره مندی از اینترنت باکیفیت برای بیمارستان‌ها و مراکز و موسسات درمانی نه تنها کیفیت درمان را بهبود می‌بخشد، بلکه ریسک عدم دسترسی بلادرنگ به اطلاعات پزشکی و سوابق دارویی بیمار را کاهش می‌دهد و زمان سپری‌شده توسط پزشکان، پرستاران و سایر کارشناسان درمانی را از طریق حذف کارهای تکراری، استفاده از کاغذ و هزینه‌های مرتبط با آن‌ها به حداقل رسانده، و در عوض زمان سپری‌شده با بیماران و مراجعان را افزایش می دهد.

 

شرکت داده پردازی رسپینا با مشاهده نیازهای ارتباطی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، سرویس‌های ویژه‌‌ای را برای آن‌ها فراهم آورده است.

سرویس پهنای باند اختصاصی 

افزایش فضای ذخیره‌سازی برای انتقال داده و اطلاعات پزشکی-درمانی، بازیابی سوابق بیماران، و داده های تصویربرداری نیازمند میزان فزاینده‌ای پهنای باند اینترنت است. در واقع تامین خدمات درمانی با بالاترین کیفیت و در عین حال کنترل هزینه‌ها در رفع این نیازها، چالشی است که موسسات درمانی و بیمارستان‌ها با آن روبرو هستند. سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا با پشتیبانی شبانه‌روزی و سرعت و کیفیت متمایز می‌تواند پاسخ‌گوی این نیازها باشد.
راهکارهای پهنای باند رسپینا امکان دسترسی به اطلاعات را بصورت بلادرنگ فراهم نموده تا به کاهش خطاها، ساده کردن تشخیص پزشکان و کاهش هزینه‌ها کمک کند. به علاوه می‌توان در صورت نیاز به انتقال حجم بیشتری  از داده‌ها، براحتی پهنای باند را افزایش داد و امکان ارتباط با بیماران، پزشکان و سایر همکاران را بصورت کاملا مقرون به صرفه ایجاد نمود.

اشتراک فضای دیتاسنتر 

ذخیره‌ نمودن سنتی پرونده‌های پزشکی، نه‌تنها بسیار هزینه‌بر است بلکه سرعت دسترسی به اطلاعات بیماران را نیز بسیار کند می کند. به همین دلیل بیمارستان‌ها و موسسات بهداشتی به ذخیره سازی اطلاعات بیماران در فضای اینترنت روی آورده‌اند. این امر امکان دسترسی پرسرعت و لحظه‌ای پزشکان و بیماران را به پرونده‌های پزشکی فراهم می‌آورد. سرویس اشتراک فضای دیتاسنتر، بستری لازم برای حضوری ماندگار، همیشه در دسترس و با کیفیت بر روی اینترنت است.

تلفن سازمانی (نکسفون) 

نکسفون، راهکار تلفن ثابت سازمانی رسپینا است که امکان برقراری ارتباطی بسیار باکیفیت و ارزان را در داخل سازمان و با خارج از سازمان فراهم می‌آورد. این سرویس امکان برقراری تماس، ارسال فکس، ارسال فایل، چت سازمانی و امکانات بسیار دیگری را برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی فراهم می‌آورد.

 

شرکت داده‌پردازی رسپینا با ارائه‌ی راهکارهایی متناسب با نیازهای شما، تلاش می‌کند زمینه لازم برای پیشرفت و بهبود کیفیت درمان در کشور را فراهم آورد .

 

 جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر  می توانید با شماره تلفن ۱۵۹۹ تماس حاصل نمایید