راهکارهای رسپینا برای موسسات بیمه‌ای

 

اینترنت و پیشرفت‌های مربوط به آن تاثیر بسزایی بر روی سرویس‌دهنده‌های مالی بطور کل، و بخصوص موسسات بیمه‌ای داشته است. در صنعت بیمه، شرکت‌ها در حال ارائه طیف وسیعی از خدمات آنلاین مثل فروش آنلاین، تحلیل نیازها، خدمات مشتری، و پردازش و مدیریت مطالبات هستند. این عامل به همراه پدیده‌ی جهانی شدن (Globalization) و اصلاح مقررات، تغییرات بزرگی در این صنعت بوجود آوردند و آن را بسیار رقابتی‌تر کردند.

انبوه اطلاعات در اینترنت، موجب شده است که شرکت‌های بیمه رفتار مصرف‌کننده‌ها را دقیق‌تر مشاهده کنند و خدماتی ارائه دهند که نتیجه‌ی آن گسترش این صنعت باشد. از طرف دیگر حضور موسسات بیمه در اینترنت به مشترکین این مؤسسات امکان دسترسی راحت‌تر به خدمات این سازمان‌ها را به همراه داشته باشند. سرعت دسترسی به اطلاعات در اینترنت، نرخ تصمیم‌گیری هر دو سمت یعنی مشترک و موسسه‌ی بیمه را افزایش و باعث صرفه‌جویی در زمان شده‌است.علاوه بر این‌ها ارتباط بین مصرف‌کنندگان موسسه‌های بیمه در مقایسه با گذشته شفاف‌تر و مؤسسات بیمه حمایت مشترکین خود را به دست آورند.

یکی دیگر از تحولات جدید در صنعت بیمه، ظهور کسب‌و‌کارهای جدید در این حوزه است که نقش تجمیع‌کننده خدمات بیمه‌های مختلف را دارند و امکان مقایسه خدمات بیمه‌ای مختلف و خرید این خدمات را در کوتاه‌ترین زمان برای کاربران فراهم می‌کنند. همه این مزایا نیازمند دسترسی موسسات بیمه مختلف به یک اینترنت پرسرعت و پایدار دارد که این پلاتفرم یکپارچه دچار اختلال نشود.

به طور کلی، اینترنت و خدمات برخط برای موسسات بیمه‌ای مزایای مختلفی دارد: به همان میزان که هزینه‌های تراکنشی را کاهش می‌دهد، فرصت‌هایی را برای واسطه‌های جدید و موجود ایجاد می‌کند. با حذف موانع ورود، و کاهش هزینه‌‌های بیمه‌ای، سرویس‌های فناوری اطلاعات می تواند یک راهکار اختصاصی برای اصلی‌ترین نگرانی بیمه‌داران که بالابردن میزان قابل پرداخت بودن و در دسترس بودن بیمه است فراهم آورد.

 

شرکت داده پردازی رسپینا با درک نیاز انواع شرکت‌های بیمه و موارد مورد نیاز آن‌ها بهترین گزینه برای همکاری با این مؤسسات است. خدمات رسپینا برای این موسسات به شرح ذیل است.

سرویس پهنای باند اختصاصی 

دسترسی به شبکه جهانی با استفاده از سرویس اینترنت اختصاصی سریع، پایدار و قابل اطمینان رسپینا. این سرویس بدون محدودیت‌های اینترنت اشتراکی و در کمترین زمان ممکن به همراه پشتیبانی شبانه‌روزی رسپینا ارائه می‌‍شود. 

اشتراک فضای دیتاسنتر 

فضایی اختصاصی برای میزبانی سرورها، مجهز به امکانات پیشرفته‌ی امنیتی، تهویه هوا و کنترل رطوبت،…این سرویس بستری لازم برای حضوری ماندگار، همیشه در دسترس و با کیفیت بر روی اینترنت است.

سرویس اینترانت

 مدیریت بهتر امور داخلی و افزایش سرعت و امنیت جهت اشتراک‌گذاری اطلاعات درون‌سازمانی. مزیت اصلی این سرویس امکان مدیریت بهتر و امن و سریع‌تر اطلاعات درون‌سازمانی در شعب مختلف یک شرکت بیمه است.

تلفن سازمانی (نکسفون) 

سرویس تلفن سازمانی نکسفون، خدمتی نوین از شرکت داده‌پردازی رسپینا، با ارائه‌ی دو راهکار پرو (Hosted PBX) و پرایم (SIP Trunk) گامی موثر در جهت غنی‌سازی ارتباطات در داخل و خارج مؤسسات بیمه برداشته است.

 

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر  می توانید با شماره تلفن ۱۵۹۹ تماس حاصل نمایید