راهکارهای رسپینا برای سازمان‌های بزرگ و نهادهای دولتی

 

سازمان های بزرگ برای افزایش بهره وری و حل مشکلات سطح سازمان به دنبال بهره مندی موثر از سرویس های IT و ICT هستند. بكارگیری فناوری اطلاعات ، تحول گسترده ای را در امور اداری و سیستم‌ های اطلاعاتی به دنبال داشته است، همچنین مطالعات نشان می دهد كه بین سرمایه گذاری در حوزه فناوری اطلاعات، بازده سازمان ها و بهره‌ وری نیروی انسانی ارتباط مستقیم و مثبتی وجود دارد. استفاده راهبردی و موثر فناوری اطلاعات در سطح سازمانی نیازمند وجود بستر پهنای باند اختصاصی مناسب با سرعت، کیفیت و ثبات بالا است.

پهنای باند اختصاصی

پهنای باند اختصاصی رسپینا به شما کمک می کند تا از امکانات بهتر و مطمئن تری جهت ارسال و دریافت اطلاعات، نسبت به رقبای خود بهره مند گردید . شرکت داده پردازی رسپینا با در اختیار داشتن بیش از ۲۴۰ پایگاه ( یا سایت فرعی)  امکان برقراری ارتباط بی‌سیم را در سراسر ایران فراهم نموده است.

اشتراک مکانی Colocation

استفاده از خدمات یک مرکز داده‌ ی مناسب، بهترین راه حل برای بهره‌ مندی از مزایای سرورهای مرکزی است. موسسات و سازمان‌های بزرگ جهت نگهداری ایمن و استاندارد سرورهای خود نیاز به امکان بهره‌مندی از فضای استاندارد، تامین برق دائمی و بدون قطعی، پهنای باند با کیفیت و متناسب با نوع سرویس، و آسودگی خاطر از تامین امنیت فیزیکی و اطلاعاتی سرورها دارند.

مرکز داده شرکت داده پردازی رسپینا با بهره مندی از امکانات بروز، پهنای باند با کیفیت و نیروی انسانی متخصص آماده میزبانی سرورهای شرکت های بزرگ، سازمان ها و نهادها می باشد.

 جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر  می توانید با شماره تلفن ۱۵۹۹ تماس حاصل نمایید