سرویس وای‌فای عمومی (Public WiFi)

 

مشتری ها به محض رسیدن به محل کار شما نیاز دارند که دستگاه های هوشمند خود را به اینترنتی قابل اعتماد و سریع متصل کنند. شرکت داده پردازی رسپینا با ارائه ی راه‌حلی متناسب با این نیاز دسترسی به اینترنت بی‌سیم را در هر نقطه از محل شما که مهمانان در آن استقرار دارند فراهم کرده است.

برای شروع باید سرویس اینترنتی با پهنای باند کافی برای همه ی مهمان ها فراهم شود. برای این کار کافیست با همکاران ما تماس حاصل فرمایید و میانگینی از تعداد افرادی که در محل کار شما رفت و آمد  می کنند را اعلام نمایید، پس از آن تیم فنی ما با بررسی دقیق شرایط و امکان سنجی رایگان میزان پهنای باند مناسب را به اطلاع شما می رسانند. گام بعدی نرم‌افزار مناسب برای جلوگیری از فعالیت های غیرقانونی میباشد. قلب سرویس وای فای عمومی رسپینا امنیت است، که به شما این قدرت را می دهد که محتوا را کنترل کنید و ایمنی دستگاه های هوشمند مهمانان خود را تضمین کنید.

شرکت داده پردازی رسپینا پیشگام در طراحی، استقرار و پشتیبانی سرویس PUBLIC-WIFI قادر است در فستیوال و نمایشگاه های دائمی یا موقتی، مطب پزشکان و کلیلنیک ها، ورزشگاه ها، هتل ها، فرودگاه ها، کتابخانه ها و پارک ها و یا هر مکانی که کاربران زمان زیادی از وقت خود را در آن می گذرانند، در کمتر از ۷۲ ساعت با نصب رایگان این فرصت را برای شما فراهم کند که در بستر اینترنت با کیفیت به تبلیغات برای کسب وکار خود و یا دیگر کسب وکار ها بپردازید. PUBLIC WI-FI راهی نوین برای بازاریابی موثر به شمار می آید.

 

جهت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل

درخواست مشاوره رایگان

 و یا با شماره تلفن ۹۱۰۷۰۰۰۰ تماس حاصل نمایید.