خدمات اینترنت اختصاصی، تلفن ثابت سازمانی و مرکز داده

صنعت خدمات مالی با سرعت در حال تغییر و تحول است. فناوری نقش عمده ای در این تغییر و تحول ایفا می‌کند.

شرکت داده پردازی رسپینا با ارائه ی راهکارهای مناسب و مشاوره های فنی و تخصصی به سازمان شما بینشی تازه از فناوری در جهت خدمات رسانی و افزایش بهره وری اعطا خواهدکرد.

مدیریت بهتر شعب:

پیشنهاد شرکت داده پردازی رسپینا برای مدیران موسسات مالی و اعتباری که در اقصا نقاط کشور شعبه هایی دارند، سرویس اینترانت می باشد. اینترانت در حقیقت یک سیستم ارتباطی ساده و مقرون به صرفه درون سازمانی است که از طریق آن شرکت ها می توانند بطور مستمر و ارزانتر با یکدیگر در ارتباط باشند. همچمنین سرویس اینترانت موجب کاهش تهدید های امنیتی می شود .

امنیت:

از جذاب ترین کسب و کارها، برای حملات سایبری  بانک ها و موسسات مالی اعتباری می باشند. در قلب هر استراتژی امنیتی یک شبکه قدرتمند و پشتیبانی جامعه است. شرکت داده پردازی رسپینا باپشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته توسط تیم اطلاعاتی و ارتباطی زبده ومتخصص می تواند سرویسی مناسب با کسب و کار شما با کمترین ریسک از نظر امنیتی را ارائه دهد.

نوآوری در ارائه خدمات مالی با بستر اینترنتی مناسب:

تاثیر تکنولوژی بر تمام زوایا و جنبه‌های زندگی ما غیر قابل انکار است، از برقراری ارتباط افراد با یکدیگر تا انجام معاملات. در سال ها اخیر فناوری توانست بانک‌ها را به مشترکین شان  نزدیک کند. امروزه موسسات مالی و اعتباری طیف گسترده ای از خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می‌دهند. در روند تغییرات بانکداری سنتی به بانکداری الکترونیک شبکه و اینترنت نقش محوری را ایفا می‌کنند. شبکه اینترنتی مناسب موسسات مالی و اعتباری و بانک‌ها را قادر می سازد که مشترکین به جای مراجعه به شعب موسسات و بانک ها در خانه یا محل کار با تلفن همراه یا رایانه شخصی تمام نیازهای خود را برآورده سازند که این کار تاثیر مستقیم روی رضایت مشترکین خواهد داشت. شرکت داده پردازی رسپینا با ارائه سرویسی بدون قطعی و اختلال  با حداکثر کنترل و انعطاف پذیری نیاز فعلی شما و مشترکین تان را رفع خواهد کرد و با پیشبینی دقیقی از آینده ی فناوری، سازمان شما را برای آن آماده میسازد.

عملکرد سریع و تسلط بر ارائه خدمات مالی:

برآورده کردن نیازهای مشترکین در کمترین زمان ممکن یکی از مهمترین چالش هایی است که موسسات با آن روبرو هستند. سرعت شبکه بر بهره وری کار و تصمیم گیری ها و رضایت مشترکین تاثیر مستقیم دارد. شرکت داده پردازی رسپینا با ارائه سرویس پهنای باند اختصاصی با درنظر گرفتن نیاز شما سرویسی سریع، قابل اعتماد در جهت احترام به وقت شما و مشترکین تان ارائه خواهد داد.

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر  می توانید با شماره تلفن ۱۵۹۹ تماس حاصل نمایید