راهکارهای رسپینا برای بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری

 

صنعت خدمات مالی با سرعت در حال تغییر و تحول است و در این میان، فناوری نقش عمده ای در این تغییر و تحول ایفا می‌کند. بسیاری از خدمات و محصولات این صنعت به سبب ورود اینترنت و فناوری‌های جدید متحول شده‌اند و حتی کسب‌و‌کارهای جدیدی نیز در این صنعت به وجود آمده‌اند. امری که در این شرایط ضروری به نظر می رسد همراه شدن با این تحولات است، چون در غیر این صورت جایگاه رقابتی سازمان به شدت تهدید خواهد شد. از آنجا که اساس و مبنای بسیاری از این تحولات جدید، فناوری اینترنت است، دسترسی به یک اینترنت پایدار و پرسرعت در صنعت بانکداری و مالی تبدیل به یک الزام شده است. 

بانک‌ها و موسسات مالی نیاز به یک سرویس پهنای باند اینترنت دارند که اولا پایدار بوده و دچار اختلال نشود و در عین حال امن و مطمئن باشد تا از طرفی ارتباطات پایدار بین شعب تضمین شود و از طرف دیگر ارتباط بانک با مشتریانش با هدف حداکثرسازی رضایت آن‌ها تامین شود. 

 

در همین راستا، شرکت داده پردازی رسپینا با ارائه‌ی راهکارهای مناسب و مشاوره‌های فنی و تخصصی، بینشی تازه از فناوری در جهت خدمات رسانی و افزایش بهره‌وری به سازمان شما اعطا خواهد کرد. بانک‌ها و موسسات مالی با بهره‌گیری از خدمات رسپینا مزیت‌های ذیل را کسب خواهند نمود.

 مدیریت بهتر شعب 

سرویس اینترنت پرسرعت و پایدار رسپینا امکان مدیریت چابک و اثربخش شعب بانک‌ها و موسسات را فراهم می‌آورد. پیشنهاد شرکت داده پردازی رسپینا برای مدیران موسسات مالی و اعتباری که شعبه‌هایی در سرتاسر کشور دارند، سرویس اینترانت است. اینترانت در حقیقت یک سیستم ارتباطی ساده و مقرون به صرفه درون سازمانی است که از طریق آن شرکت‌ها می توانند بطور مستمر و ارزانتر با یکدیگر در ارتباط باشند. این سرویس موجب کاهش تهدید‌های امنیتی نیز می‌شود. همچنین سرویس تلفن سازمانی نکسفون امکان برقراری ارتباطی مقرون‌به‌صرفه و سریع را بین کارکنان در سراسر شعب فراهم می‌آورد.

 امنیت 

از جذاب‌ترین کسب‌و‌کارها برای حملات سایبری، بانک‌ها و موسسات مالی اعتباری هستند. در قلب هر استراتژی امنیتی یک شبکه قدرتمند و پشتیبانی تمام‌وقت وجود دارد. شرکت داده پردازی رسپینا با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته توسط تیم اطلاعاتی و ارتباطی زبده و متخصص می تواند سرویسی مناسب با کسب‌و‌کار شما را با کمترین ریسک از نظر امنیتی ارائه دهد.

 نوآوری در ارائه خدمات مالی با بستر اینترنتی مناسب

تاثیر تکنولوژی بر تمام زوایا و جنبه‌های زندگی ما غیر قابل انکار است. در سال‌های اخیر فناوری توانسته است بانک‌ها را به مشترکین‌شان نزدیک‌تر کند. امروزه موسسات مالی و اعتباری طیف گسترده‌ای از خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می‌دهند. در روند تغییرات بانکداری سنتی به بانکداری الکترونیک، شبکه و اینترنت نقش محوری را ایفا می‌کنند. شبکه اینترنتی مناسب، موسسات مالی و اعتباری و بانک‌ها را قادر می‌سازد که این امکان را برای مشترکین‌شان فراهم سازند که به جای مراجعه به شعب، در خانه یا محل کار با تلفن همراه یا رایانه شخصی تمام نیازهای خود را برآورده سازند که این کار تاثیر مستقیم روی رضایت مشترکین خواهد داشت. شرکت داده پردازی رسپینا با ارائه سرویسی بدون قطعی و اختلال با حداکثر کنترل و انعطاف پذیری، نیاز فعلی شما و مشترکین‌تان را رفع خواهد کرد.

 عملکرد سریع و تسلط بر ارائه خدمات مالی

برآورده کردن نیازهای مشترکین در کمترین زمان ممکن یکی از مهمترین چالش هایی است که موسسات با آن روبرو هستند. سرعت شبکه بر بهره وری کار و تصمیم گیری ها و رضایت مشترکین تاثیر مستقیم دارد. شرکت داده پردازی رسپینا با ارائه سرویس پهنای باند اختصاصی با درنظر گرفتن نیاز شما، سرویسی سریع و قابل اعتماد در جهت احترام به وقت شما و مشترکین‌تان ارائه خواهد داد.

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر  می توانید با شماره تلفن ۱۵۹۹ تماس حاصل نمایید