راهکارهای رسپینا برای مدارس و دانشگاه‌ها

 
دسترسی به اینترنت پرسرعت برای مؤسسات آموزش عالی امری حیاتی محسوب می شود. سرویس اینترنتی که محیط آموزشی را تجهیز، دانش‌آموز و دانشجو را از لحاظ دسترسی به اطلاعات به‌روز توانمند و درنهایت موجب ارتباطی پایدار بین کارمندان، استادان و دانش‌آموزان و دانشجویان شود، نیاز هر دانشگاه و موسسه آموزشی است. فناوری مانند کاتالیزگر می‌تواند به روند یادگیری سرعت ببخشد. امروزه با مطرح شدن تحول در آموزش با کمک اینترنت اشیا یا دانشگاه‌های مجازی، دسترسی بیش‌ازپیش همه‌ی افراد جامعه به تلفن همراه هوشمند و لپ‌تاپ، مجهز شدن مدارس و دانشگاه‌ها به رایانه‌های شخصی و تخته‌های هوشمند ، اتوماسیون اداری دانشگاه‌ها و مدارس و نیاز دانشجویان و دانش‌آموزان به دسترسی به اطلاعات در بیست‌وچهار ساعت شبانه‌روز با کمترین قیمت، دیگر نمی توان دانشگاه‌ها، مدارس و محیط‌های آموزشی را بدون اینترنت تصور کرد.

 

با افزایش تقاضا برای دسترسی به اینترنت مطمئن در محیط‌های آموزشی و گسترش استانداردهای آموزش، شرکت داده‌پردازی رسپینا با بررسی و در نظر گرفتن انواع نیازهای اینترنتی و ارتباطی در محیط‌های آموزشی، سرویس‌های ذیل را مختص دانشگاه‌ها و مدارس ارائه می‌دهد. مؤسسات آموزش به یک راه‌حل جامع نیاز دارند که تمام امکانات پیشرفته را در غالب یک سرویس به آن‌ها ارائه دهد. 

سرویس پهنای باند اختصاصی 

 سرویس پهنای باند اختصاصی پرظرفیت و سریع رسپینا با امکان تنظیم میزان پهنای باند متناسب تعداد دانشجویان دانشگاه  فراهم آمده است. این سرویس با امکان ارائه پهنای باند متقارن/نامتقارن با توجه به نیاز دانشگاه‌ها و در کمترین زمان ممکن به همراه پشتیبانی شبانه روزی رسپینا ارائه می شود.در طراحی این سرویس الزاماتی مبنی بر کنترل دسترسی کاربران، کنترل بر روی مصرف پهنای باند و دسترسی یکپارچه به اینترنت از کلاس‌ها تا کتابخانه و آزمایشگاه‌ها و فضای راهروها، در نظر گرفته شده است.

سرویس وای‌فای عمومی (Public Wifi) 

شرکت رسپینا باهدف ارائه‌ی اینترنت قابل‌اعتماد و یکپارچه در مکان‌های عمومی، سرویس وای‌فای عمومی (Public Wifi) را ارائه نموده است، این سرویس دسترسی دانشجویان به اینترنت پرسرعت و پایدار را در فضای دانشگاه، کلاس‌ها و خوابگاه‌ها تضمین می کند.

 

مزیت‌های سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا برای دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی

–  عدم محدودیت در سرعت و حجم

– امکان افزایش میزان پهنای باند در مواقع خاص 

– امکان مدیریت پهنای باند مصرفی دانشجوها با استفاده از ابزار accounting

– ارائه SLA (توافق‌نامه سطح خدمات)

– پشتیبانی شبانه‌روزی

– سرعت بالا در تحویل و راه‌اندازی سرویس

– امکان ارائه پهنای باند متقارن/نامتقارن با توجه به نیاز دانشگاه

– ارائه سیستم نظارت و مانیتورینگ

– امکان ارائه سرویس اینترانت

 

شرکت داده‌پردازی رسپینا با استفاده از مجهزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات، بدون وابستگی به مخابرات و خطوط تلفن، در کمتر از ۷۲ ساعت تمام نیازهای شما را به زیرساختی مناسب برای ساخت مدرسه، دانشگاه و یا موسسه‌ی آموزشی هوشمند در جهت تربیت نیروی انسانی متفکر، فراهم می‌کند.
 

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر  می توانید با شماره تلفن ۱۵۹۹ تماس حاصل نمایید