خدمات اینترنت اختصاصی، تلفن ثابت سازمانی و مرکز داده

تاثیر فناوری در آموزش و پرورش غیر قابل انکار است. شرکت داده پردازی رسپینا با استفاده از تمام امکانات بالقوه ی خود و راه کار های ویژه بهترین محیط یادگیری مبتنی بر فناوری را برای استادان، دانشجویان و دانش آموزان را فراهم می نماید.

فناوری مانند کاتالیزگر می تواند به روند یادگیری سرعت ببخشد. امروزه با مطرح شدن تحول در آموزش با کمک اینترنت اشیا یا دانشگا های مجازی، دسترسی بیش از پیش همه ی افراد جامعه به تلفن همراه هوشمند و لپ تاپ، مجهز شدن مدارس و دانشگاه ها به رایانه های شخصی و تخته های هوشمند ، اتوماسیون اداری دانشگاه ها و مدارس، نیاز دانشجو و دانش آموز به دسترسی به انبوه اطلاعات در بیست و چهار ساعت شبانه روز با کمترین قیمت و همچنین بروز بودن و به طور کلی تغییر کلاس های معلم محور سنتی باعث می شود که دانشگاه ها، مدارس و محیط های آموزشی را نتوان بدون اینترنت تصور کرد.

شرکت داده پردازی رسپینا با استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین تجهیزات، بدون وابستگی به مخابرات و خطوط تلفن درکمتر از ۷۲ ساعت تمام نیاز های شما را به زیر ساختی مناسب برای ساخت مدرسه ، دانشگاه و یا موسسه ی آموزشی هوشمند در جهت تربیت نیروی انسانی متفکر را فراهم می کند.

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر  می توانید با شماره تلفن ۱۵۹۹ تماس حاصل نمایید