راهکارهای رسپینا برای نهادهای دولتی

 

بیشتر از دو دهه است که نهاد‌های دولتی در تلاش هستند تا با بهره گیری از فناوری اطلاعات راه‌های بهتری برای ارتباط با مخاطبانشان بصورت آنلاین بیابند. با قرار دادن برخط اطلاعات مد نظر نهادها، مخاطبان می‌توانند با موسسات دولتی تعامل سازنده و در جهت اهداف کلان آن نهاد داشته باشند، این مفهوم به عنوان دولت الکترونیک شناخته می‌شود و به شهروندان این اجازه را می‌دهد که به اطلاعات و خدمات دولتی دسترسی پیدا کنند. به اشتراک گذاشتن داده و اطلاعات دولتی با عموم مردم، امکان شفافیت و بی‌پردگی را برای شهروندان فراهم می‌کند، به بالا رفتن آگاهیشان کمک می‌کند، و عملکرد دولت را بهبود می‌بخشد. برای جلوگیری از به خطر افتادن امنیت ملی، و همچنین درز اطلاعات محرمانه و حفظ حریم شخصی مخاطبان، وجود یک بستر امن، باکیفیت و پرسرعت ارتباطی ضروری به نظر می‌رسد.

 

شرکت داده پردازی رسپینا با مشاهده نیازهای ارتباطی سازمان‌های دولتی، سرویس‌های ویژه‌‌ای را برای آن‌ها فراهم آورده است.

سرویس پهنای باند اختصاصی 

با بهره‌گیری از پهنای باند اختصاصی باکیفیت و پرسرعت رسپینا، ارتباطی پرسرعت و پایدار در سازمان‌های دولتی فراهم خواهد شد و از طرف دیگر دسترسی همیشگی و مطمئن مردم به خدمات و اطلاعات دولتی  امکان‌پذیر می‌شود که این‌ها در کنار هم زمینه ساز ایجاد دولت الکترونیک است.

اشتراک فضای دیتاسنتر 

با خدمات مرکز داده شرکت داده پردازی رسپینا، نهاد های دولتی می توانند سرویس هایشان را به صورت مداوم، امن، و سریع ارائه دهند و در هر لحظه تصمیمات موثرتری بگیرند. سرویس اشتراک فضای دیتاسنتر رسپینا، با استفاده از فضای مجهز به امکانات پیشرفته، به سازمان‌های دولتی این امکان را می دهد تا از قرار گرفتن سرورها و تجهیزات خود در مکانی مناسب اطمینان حاصل نمایند.

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر  می توانید با شماره تلفن ۱۵۹۹ تماس حاصل نمایید