خدمات اینترنت اختصاصی، تلفن ثابت سازمانی و مرکز داده

کمتر از پنج سال پیش اگر اتاق های تمیز، تخت خواب های نرم و غذا های لذیذ داشتید برای جذب مهمان کافی بود اما امروزه با پیشرفت فناوری این که مهمان هتل شما بتواند بهWIFI رایگان اتصال پیدا کند، نیازی بدیهی است.

کارکردن با لپ تاپ، جواب دادن ایمیل ها، برقراری تماس های تصویری، تماشای برنامه ی دلخواه با تلفن همراه و یا تبلت در هر جایی از هتل بدون اختلال، از ساده ترین نیاز های مهمانان شما می باشد. مهم نیست در هتل چندنفر مهمان دارید یا هرکدام از آن ها چه استفاده ای از اینترنت می کنند. قطع شدن سرویس اینترنت یا ارتباط ضعیف می‌تواند تاثیر منفی بر تجربه مهمان داشته باشد و به شهرت هتل شما در میان افرادی که می توانند در آینده مشتری شما باشند آسیب برساند، امروزه اغلب افراد به راحتی در رسانه‌های اجتماعی با اشتراک نظرات خود شکایات و یا ناامیدی از خدمات را به گوش دیگر افراد می رسانند. البته از خدمات باکیفیت و یا امکانات رفاهی هم در دنیای مجازی قدردانی می شود.

از طرف دیگر مدیریت بهتر هتل هم به شبکه ی قوی نیاز دارد. اداره کردن سایت و صفحات در شبکه های مجازی، رسیدگی به سفارشات و رزرو آنلاین، آماده سازی اتاق های کنفرانس، دوربین ها، ارتباط بین کارمندان و ارتباط بین مهمانان و کارمندان در جهت پردازش و رسیدگی به نیار مهمان در کمترین زمان ممکن ، در صنعت هتلداری بسیار مورد توجه است.

شرکت داده پردازی رسپینا با ارائه ی راهکارهایی متناسب با نیاز شما ، امکان دسترسی به زیر ساختی مناسب در جهت پیشرفت در مدیریت، جذب مهمان های بیشتر و کاهش هزینه ها کمک می کند. به علاوه میتوانید در صورت نیاز به انتقال حجم بیشتری از داده ها، به راحتی پهنای باند را به اندازه ی نیاز خود افزایش دهید.

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر  می توانید با شماره تلفن ۱۵۹۹ تماس حاصل نمایید