راهکارهای رسپینا برای هتل‌ها

 

 کمتر از پنج سال پیش اگر اتاق های تمیز، تخت خواب های نرم و غذا های لذیذ داشتید برای جذب مهمان کافی بود اما امروزه با پیشرفت فناوری این که مهمان هتل شما بتواند به WIFI رایگان اتصال پیدا کند، نیازی بدیهی است.

کارکردن با لپ تاپ، جواب دادن ایمیل ها، برقراری تماس های تصویری، تماشای برنامه ی دلخواه با تلفن همراه و یا تبلت در هر جایی از هتل بدون اختلال، از ساده ترین نیاز های مهمانان شما می باشد. مهم نیست در هتل چندنفر مهمان دارید یا هرکدام از آن ها چه استفاده ای از اینترنت می کنند. قطع شدن سرویس اینترنت یا ارتباط ضعیف می‌تواند تاثیر منفی بر تجربه مهمان داشته باشد و به شهرت هتل شما در میان افرادی که می توانند در آینده مشتری شما باشند آسیب برساند، امروزه اغلب افراد به راحتی در رسانه‌های اجتماعی با اشتراک نظرات خود شکایات و یا ناامیدی از خدمات را به گوش دیگر افراد می رسانند، البته از خدمات باکیفیت و یا امکانات رفاهی هم در دنیای مجازی قدردانی می شود.

علاوه بر تأثیرگذاری بر مهمان‌ها، اینترنت ضعیف روی نحوه‌ی خدمات‌رسانی و مدیریت هتل نیز مؤثر است. مدیریت بهتر هتل نیاز به شبکه‌‌ای قوی دارد، اداره کردن ‌وب‌سایت و صفحات در شبکه‌های اجتماعی، رسیدگی به سفارش‌ها و رزرو آنلاین، آماده‌سازی اتاق‌های کنفرانس، دوربین‌ها و … نیازمند دسترسی به اینترنت پرسرعت و پایدار دارد. به همین دلایل، اتصال قابل‌اطمینان به اینترنت کالای تجملی نیست، بلکه در هتل‌ها یک ضرورت است.

 

در همین راستا شرکت داده پردازی رسپینا با بررسی دقیق نیازهای ارتباطی هتل‌ها و اقامتگاه‌ها، سرویس‌های متنوعی را برای آن‌ها فراهم نموده است.

سرویس پهنای باند اختصاصی 

 سرویس پهنای باند اختصاصی پرظرفیت و سریع رسپینا با امکان تنظیم میزان پهنای باند متناسب با تعداد مهمان‌ها و پوشش‌دهی سراسر ایران برای هتل‌ها و اقامت‌گاه‌ها فراهم آمده است. این سرویس بدون محدودیت‌های اینترنت اشتراکی و در کمترین زمان ممکن به همراه پشتیبانی شبانه روزی رسپینا ارائه می شود. 

سرویس وای‌فای عمومی (Public Wifi) 

شرکت رسپینا باهدف ارائه‌ی اینترنت قابل‌اعتماد و یکپارچه در مکان‌های عمومی، سرویس وای‌فای عمومی (Public Wifi) را ارائه نموده است، این سرویس دسترسی مهمانان به اینترنت پرسرعت و پایدار را در فضای لابی و اتاق‌های هتل تضمین می کند.

سرویس اینترانت

 باهدف مدیریت بهتر امور داخلی و افزایش سرعت و امنیت جهت اشتراک‌گذاری اطلاعات درون‌سازمانی، همچنین مدیریت بهتر همه‌ی شعب یک هتل در سراسر کشور، رسپینا، سرویس اینترانت مختص هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را فراهم آورده است.

 

 شرکت داده‌پردازی رسپینا با ارائه‌ی راهکارهایی متناسب با نیازهای شما، امکان دسترسی به زیرساختی مناسب در جهت پیشرفت در مدیریت، جذب مهمان‌های بیشتر و کاهش هزینه‌ها را فراهم می آورد .

 

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر  می توانید با شماره تلفن ۱۵۹۹ تماس حاصل نمایید