راهکارهای رسپینا برای کافی‌ شاپ‌ها و رستوران‌ها

 

با پیشرفت فناوری، نیاز های مشتری های شما نیز تغییر کرده است. امروزه فقط غذا و نوشیدنی های دلپذیر نمی تواند آن ها را به مشتری های وفادار تبدیل کند. باید همه ی نیاز های یک مشتری را در نظر بگیرید و سعی کنید تا جایی که امکان دارد آن ها را رفع کنید.

بیشتر مشتری های شما از تلفن های هوشمند، تبلت و یا لپ تاپ  استفاده می کنند، آن ها به اینترنت رایگان ولی با کیفیت احتیاج دارند تا بتوانند به کار های روزمره شان رسیدگی کنند. شرکت داده پردازی   می تواند بر اساس تعداد مشتریان، متوسط ساعتی که در رستوران شما حضور دارند و میزان فعالیت آن ها پهنای باند مناسب را فراهم کند که حضور در رستوران شما برای آن ها به خاطره ای دل انگیز تبدیل شود. همین امر موجب بازگشت دوباره ی آن ها به رستوران و یا کافه ی شما می شود.

در حال حاضر، بیشتر از هر زمان دیگری نیاز است که هر رستوران وب سایت داشته باشد. برای سفارش آنلاین غذا، ثبت شکایت و انتقادات، رزرو آنلاین و همینطور با داشتن سایت مناسب می توانید به راحتی در صفحات مجازی برای رستوران خود تبلیغ کنید.

سرویس LAN هماهنگی بهتر و بیشتر کارکنان سالن با کارکنان آشپزخانه و همینطور نظارت بر همه ی کارمندان توسط مدیریت را برای مجموعه ی شما به ارمغان می آورد.

از همه مهم تر برای مشتریان شما مهم است که صورت حساب خود را چگونه پرداخت کنند. فرصت پرداخت آنلاین و یا پرداخت با دستگاه POS را به دلیل قطعی هایی که معمولا پیش می آید از آن ها نگرید.

شرکت داده پردازی رسپینا مفتخر است با ارائه ی سرویس مورد نظر شما، همراه شما در راستای مشتری مداری و مدیریت بهتر گامی موثر بردارد.

 

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر  می توانید با شماره تلفن ۱۵۹۹ تماس حاصل نمایید