خدمات اینترنت اختصاصی، تلفن ثابت سازمانی و مرکز داده

هر روزی که می گذرد به تعداد افرادی که خرید آنلاین انجام می دهند اضافه شده و آمار فروش کسب و کار های آنلاین افزایش یافته است، بطوریکه درآمد حاصله بطور جهانی در سه سال گذشته دو برابر شده است. با اینکه این صنعت در کشورمان نوپا به حساب می آید، اما بنابر انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی، استقبال مردم ایران از خریدهای اینترنتی سالی ۶۰ درصد افزایش داشته است. و این نشاندهنده ی محبوبیت این صنعت در میان عموم است. که البته سهم اینترنت در کسب و کار های آنلاین غیر قابل انکار است و بدون شک هرچه سرعت و کیفیت آن بالاتر باشد، رضایت بیشتری هم به همراه خواهد داشت.

کسب و کار های آنلاین برای موفقیت هرچه بیشتر خود باید توانایی رفع نیاز مشتریان را در فروشگاه های اینترنتی خود داشته باشند و درگاه مناسبی برای قابلیت آسان خرید و انتقال مالی برای ایشان فراهم کنند. وب سایت آنها عموماً شامل حجم زیادی از اطلاعات، توضیحات جامع در مورد محصولات و نیز تصاویر متنوع و با کیفیت از هر محصول می باشد. سرعت بالای بارگذاری اطلاعات عاملی بسیار حیاتی برای اینگونه کسب و کار ها می باشد که متعاقباً بهره مندی از یک ارتباط اینترنتی پر سرعت و قابل اعتماد نقش بسزایی در رفع این نیاز دارد.

بطور کلی اینترنت پرسرعت می تواند به عنوان یک مزیت رقابتی برای هر کسب و کاری محسوب شود و به پیشی گرفتن از رقبا کمک کند. در کسب و کار های آنلاین نیز بطور ویژه بهره مندی از پهنای باند اختصاصی اینترنت موجب بهبود تجربه مشتری و افزایش بهره وری می شود.

در حقیقت به جرات می توان گفت که امروزه سرعت اینترنت کسب و کار را اداره می کند. هرچه تعداد کاربران افزایش می یابد، نیاز به پهنای باند نیز بطور نمایی افزایش می یاید. کسب و کارهای آنلاین می توانند با انتخاب پهنای باند مناسب، روند کسب و کار خود را سریعتر کرده و کیفیت ارائه سرویس های خود را افزایش دهند.