راهکارهای رسپینا برای کسب‌ و کارهای آنلاین

 

در مسیر راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکارهای آنلاین چالش‌های متعددی وجود دارد، چالش‌هایی نظیر ارائه‌ی محصولات و یا سرویس باکیفیت، تحویل محصول یا خدمت در زمان مناسب به مشتری، پاسخ‌گوی سریع به مشتریان و …. . بسیار جالب توجه است که شاکله اصلی کلیه این چالش‌ها و فعالیت‌های کلیدی کسب‌و‌کارهای آنلاین را اینترنت پایدار و پرسرعت تشکیل می‌دهد. در مدیریت کسب‌وکارهای آنلاین ثانیه‌ها مهم هستند، و نبود یک سرویس اینترنتی قابل‌اعتماد به معنای از دست دادن پول وسرمایه کسب‌و‌کار خواهد بود.

کسب‌وکارهای آنلاین در بازارهای رقابتی امروز، باید بتوانند به خوبی نیازهای اطلاعاتی مشتریان خود را در وب‌سایت و یا صفحات اجتماعی برطرف کنند، در نتیجه معمولا وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی آن‌ها حجم زیادی از اطلاعات، توضیحات جامع در مورد محصولات و نیز تصاویر متنوع و با کیفیت از هر محصول را در خود جای داده است. سرعت بالای بارگذاری اطلاعات عاملی بسیار حیاتی برای اینگونه کسب‌و‌کار‌ها است که متعاقباً بهره‌مندی از یک ارتباط اینترنتی پرسرعت و قابل اعتماد نقش بسزایی در رفع این نیاز دارد.

بطور کلی اینترنت پرسرعت می تواند به عنوان یک مزیت رقابتی برای هر کسب و کاری محسوب شود و به پیشی گرفتن از رقبا کمک کند. در کسب و کار های آنلاین نیز بطور ویژه بهره‌مندی از پهنای باند اختصاصی اینترنت موجب بهبود تجربه مشتری و افزایش بهره وری می شود. با توجه به حضور همیشگی و ثابت این کسب‌وکارها در فضای آنلاین، سرعت اینترنت متقارن در آپلود و دانلود، عدم محدودیت حجم دانلود از اولین نیازهای آن‌ها است.

در حقیقت به جرات می توان گفت که امروزه سرعت اینترنت کسب‌و‌کار را اداره می‌کند. هرچه تعداد کاربران افزایش می‌یابد، نیاز به پهنای باند نیز بطور نمایی افزایش می‌یاید. کسب‌و‌کارهای آنلاین می‌توانند با انتخاب پهنای باند مناسب، روند کسب‌و‌کار خود را سریعتر کرده و کیفیت ارائه سرویس‌های خود را افزایش دهند.

 

شرکت داده پردازی رسپینا با شناسایی این نیاز و دغدغه در کسب‌وکارهای آنلاین، تلاش نموده است که با ارائه راهکارهایی همه جانبه، گامی موثر در پیشرفت این کسب‌وکارها بردارد. برخی از این راهکارها به شرح ذیل هستند.

سرویس پهنای باند اختصاصی 

اینترنت اختصاصی نامحدود و پایدار رسپینا با پشتیبانی شبانه‌روزی، نیاز کسب‌وکارهای آنلاین را به اینترنت پرسرعت برطرف خواهد نمود. رسپینا با سابقه چندین سال ارائه تخصصی سرویس اینترنت سازمانی، گزینه‌‌ای ایده‌ال برای سازمان‌ها است.

اشتراک فضای دیتاسنتر 

سرویس کولوکیشن رسپینا، حامی قدرتمند سرور‌های کسب‌وکارهای آنلاین است تا این کسب‌وکارها حضوری همیشگی، پایدار و پرسرعت را در فضای اینترنت تجربه نمایند.

تلفن سازمانی (نکسفون) 

محصول جدید ارتباطی رسپینا با نام تجاری نکسفون، تحول عظیمی در روش‌های برقراری ارتباطات تجاری ایجاد کرده است. نکسفون موجب برقراری ارتباطات درون‌سازمانی یکپارچه‌تر و تسریع در ارتباط با مشترکین شده است.

 جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر  می توانید با شماره تلفن ۱۵۹۹ تماس حاصل نمایید