کتاب-قدرت-رسانه-بلاگ-پست

کتاب قدرت رسانه، با بحث کردن درباره ی مدل سنتی رسانه ها و تاثیرات آنها با اشاره به محدود شدن تحقیقات رسانه های جمعی، روی سه جنبه از روند ارتباطات در حیطه ی محتوای رسانه ها، تولیدات رسانه ها، و دریافت و پذیرش رسانه ها، به بحث و گفتگو با مخاطب می پردازد و تعصب ، انتخاب گری و قالب بندی را را به عنوان عناصر اولیه در رسانه ها بر می شمرد.

از آنجا که امروزه در مبحث ارتباطات، داشتن تجربه و علم و آگاهی در حیطه محتوا و تولید محتوای مناسب، در سطح روابط عمومی و کسب و کار ها بسیار حائز اهمیت است، در فصل سوم تا هفتم این کتاب می توانید به اطلاعاتی در حوزه های: ارتباط بین محتوای رسانه ها و قدرت اجتماعی، تاثیرات اجتماعی از قبیل قدرت مالکیت، تاثیر منابع، سیاست پرسنل رسانه ها، فرم های جدید رسانه ها و ارتباطات همانند اینترنت،دسترسی پیدا کنید. از سوی دیگر این کتاب مطالعات جامعه شناسی، جنسیت و نژاد و تحقیقات روی بینندگان رسانه ها و پی آمد های آن را مورد بحث و بررسی قرار می دهد و می تواند منبع مناسبی باشد برای علاقه مندان این حیطه و افرادی که تمایل دارند در این زمینه با آگاهی و دانش فعالیت کنند .

شما چقدر به محتواهای تلوزیونی ، صفحات فضاهای مجازی و اپلیکیشن های ارتباطی علاقه مند هستید و توجه میکنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید...