Smart-Car-blog

امروزه شاهد تغییرات شگفت انگیزی در حوزه تکنولوژی هستیم که هر کدام به نوبه خود مشکلی را مرتفع یا در انجام راحت تر آن مارا یاری می کنند. شاید یکی از جذابترین تغییر و تحولات در حوزه تکنولوژی در صنایع خودرو سازی باشد، صنایعی پر سود ، برای کمپانی هایی که نسل های متعدد از محصول های پر طرفدار خود را وارد بازارهای جهانی می کنند. پیشرفت تکنولوژی در تولید و هوشمند سازی خودرو های امروزی به گونه ای است که تفاوت میان دو نسل از یک خودرو آنچنان زیاد است که شاید کمتر شباهتی به هم داشته باشند.

نفوذ اینترنت، نقش مهمی در این تکنولوژی دارد، از خودروهای بی سرنشینی که به دنبال صاحبان خود رفته یا خودروهایی که به دلخواه شما تغییر می کنند و یا خودرو هایی که بنا بر میل خود می توانید بر حسب آپشن هایی که کارخانه ها در اختیار شما قرار می دهد وسیله نقلیه  دلخواه تان را چیدمان کنید تا وسیله ایی باشند که مسافرت های درون و برون شهری را پیشتر از گذشته برای صاحبان خود آسان تر کنند. کمپانی های خودرو سازی امروزه اتومبیل هایی با قابلیت شخصی سازی بالا برای شما تولید می کنند.گفتنی است، کمپانی هایی در این گرماگرم، گوی سبقت را از حریفان خود می ربایند که نیازهای مخاطبان خود را بهتر شناسایی کرده و آن را به کار گرفته و محصولی روانه بازار می کنند که متناسب با نیاز کاربران خود باشد.

همگام سازی این نیازها تا جایی پیشرفته که از راه دور و از طریق تلفن هوشمند خود می توانید اتومبیل خود را روشن کرده و از پارکینگ خارج کنید، سیستم های پارک هوشمند، ردیاب های ماهواره ای، سیستم های راهبردی و سنسورهای تشخیص عابرین پیاده در شب، بی شک نسل بعدی خودروها را می توان خودروهایی کاملا هوشمند دانست که سفرهای ما را کاملا دگرگون کرده و احتمال بروز تصادفات را کاهش خواهند داد.