Family-Hub-Blog

این غول تکنولوژی کره ای با یخچال  شش هزار دلاری خود، به طور کلی تکنولوژی یخچال های هوشمند را متحول کرده ،این  یخچال های می توانستند با اتصال به Wifi با تمامی وسائل خانگی دیگر نیز ارتباط برقرار کرده و نمایشگر بزرگی که روی بدنه یخچال  تعبیه شده بود،  نظر هر فردی را با اپلیکیشن های مختلف به خود جلب می کرد که  به وسیله دوربین به کار رفته در یخچال ، اطلاعاتی از میزان مواد غدایی موجود را  روی نمایشگر به نمایش در می آورد.

سری دوم یخچال های هوشمند سامسونگ در ده مدل متفاوت با طراحی سه و چهار در تولید شده اند و علاوه بر این، مدل های چهار در تی-شکل نیز در این گروه جای دارند.

از ویژگی های فمیلی هاب ۲ می توان به سیستم پیشرفته صوتی تعبیه شده در آن اشاره کرد که با دستورات صوتی می توانید  به تمام اپلیکیشن های موجود روی سیستم عامل یخچال دسترسی پیدا کنید. این سیستم صوتی  می تواند به شما در امر خریدهای خانه یاری رساند و لیستی از مواد غذایی رو به اتمام را در اختیارتان قرار دهد. سفارش آنلاین نیز یکی دیگر از ویژگی های این دستیار صوتی است و می توانید با استفاده از آن به صورت اینترنتی به تهیه مواد غذایی مورد نیاز خود بپردازید، پخش موزیک را هم به سیستم این یخچال هوشمند اضافه کنید، که با استفاده از اسپاتیفای و iHeartRadio به میلیون ها موزیک به صورت آنلاین دسترسی خواهید داشت که می توانید  و به وسیله یخچال هوشمند خود به اجرای آن ها بپردازید.

گفتنی است هنوز اطلاعات کاملی از یخچال های تازه سامسونگ موجود نیست  و قیمت و زمان عرضه دقیقی برای فمیلی هاب ۲ مشخص نشده است اما  احتمالا می توانیم در تابستان شاهد عرضه فمیلی هاب ۲ باشیم.