یکی از مزیت های مهم نسل جدید سرویس های تلفن ثابت سازمانی، برقراری تماس تلفنی با کیفیت HD است که تاثیر مهمی بر میزان خستگی و ادراک کارمندان سازمان خواهد داشت.

به عبارت ساده در هر تماس تلفنی صوتی با کیفیت HD ، اطلاعات دقیق تر و بیشتری برای پردازش مغز فراهم می شود که این موضوع در طولانی مدت بر روی کارایی و تصمیم گیری های اعضاء سازمان تاثیر خواهد داشت. تاثیرگذاری کیفیت HD برای مکالمه صوتی مانند این است که با فرد مقابل به صورت رو در رو سخن می گویید.

مزایای مهم کیفیت صدای HD به دو دسته زیر تقسیم می شوند:

۱. کاهش خستگی :

در طول مکالمه با تلفن های سنتی مغز به طور پیوسته در حال اصلاح جملات و کلمات می باشد چرا که بسیاری از کلمات به طور دقیق و واضح شنیده نمی شوند. این امر در طولانی مدت باعث خستگی مفرط و سردردهای ناشی از آن می شود.

۲. درک بهتر مکالمه :

برقراری تماس تلفنی با کیفیت HD باعث می شود که در تشخیص کلمات هم آوا دچار اشتباه نشویم، در مکالماتی مانند مذاکرات تجاری که سرعت و دقت بسیار مهم است و وقت کافی برای چک کردن (از طریق ایمیل/نامه) و تکرار  نیست، بهره مندی از کیفیت HD جهت افزایش کار آمدی  ضروری و مهم به نظر می رسد.

در سرویس تلفن سازمانی نکسفون، به عنوان یکی از ویژگی های پایه، تماس ها با کیفیت HD برقرار می شوند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دمو رایگان به وب سایت www.nexfon.ir مراجعه و یا از طریق شماره تماس ۹۱۰۷۷۷۷۷ با ما تماس بگیرید.

منبع: نکسفون