امروزه ارتباطات در بانک ها و موسسات مالی با توجه به تعدد شعب و دفاتر و همچنین گستره مخاطبان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. بهره گیری از فناوری های ارتباطای نوین، به سازمانهای مالی و اعتباری کمک می کند تا ارتباطی موثرتر و با کیفیت تر در سطح سازمان و همچنین با مخاطبان خود داشته باشند. در زمینه ارتباطات تلفنی ثابت علاوه بر کیفیت، با صرفه بودن، انعطاف پذیری بالا و امنیت اطلاعات نیز حائز اهمیت است.

نکسفون ارائه دهنده طیف گسترده ای از خدمات ارتباط اینترنتی بر بستر IP Centrex است که هر آنچه از یک سرویس تلفن ثابت سازمانی انتظار دارید به صورت یکپارچه برای سازمان به ارمغان می آورد.

تلفن ثابت سازمانی نکسفون به عنوان یک سرویس تلفن انعطاف پذیر و ارزان بدون وابستگی به شرکت مخابرات در جهت ارتقاء سطح ارتباطات شرکت ها و سازمان ها ارائه شده است. این سرویس برای کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری شرکت های کوچک و رو به رشد ایده آل به شمار می آید، از سوی دیگر نکسفون برای شرکت ها و سازمان های بزرگ که نیاز به راه حل جامع مدیریتی جهت یکپارچه سازی ساختار ارتباطی سازمان خود دارند، می تواند انتخابی منحصر بفرد باشد.

نکسفون طبق استانداردهای روز دنیا با ارائه کیفیت HD در مکالمات به همراه امکانات کاربردی آنلاین و تحت وب مانند گفتگو درون سازمانی، فکس آنلاین، فضای ذخیره سازی نامحدود و … این اطمینان را می دهد که با فراهم آوردن ارتباطی با کیفیت و پایدار پاسخگوی نیازهای امروز و آینده سازمان در زمینه ارتباطات ثابت باشد.