در صنعت گردشگری برای آژانس های مسافرتی و هواپیمایی ارتباط لحظه ای و با کیفیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در نتیجه بهره مندی از خدمات تلفن ثابت بروز و منعطف می تواند به بالا بردن راندمان و همچنین کیفیت ارتباط با مشتریان منجر شود. رفع نیازهای روزانه ارتباطی ثابت بدون نیاز به سخت افزار در درون سازمان و با پایداری بالا بر بستر سرورهای ابری در کنار کاهش چشمگیر هزینه ها باعث کاهش دغدغه ها در این حوزه، همچنین ایجاد تمرکز و بالا بردن بهره وری خواهد شد.

نکسفون ارائه دهنده طیف گسترده ای از خدمات ارتباط اینترنتی بر بستر IP Centrex است که هر آنچه از یک سرویس تلفن ثابت سازمانی انتظار دارید به صورت یکپارچه برای سازمان به ارمغان می آورد.

تلفن ثابت سازمانی نکسفون توسط رسپینا توسعه داده شده است و به عنوان یک سرویس تلفن انعطاف پذیر و ارزان بدون وابستگی به شرکت مخابرات در جهت ارتقاء سطح ارتباطات شرکت ها و سازمان ها ارائه شده است. این سرویس برای کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری شرکت های کوچک و رو به رشد ایده آل به شمار می آید، از سوی دیگر نکسفون برای شرکت ها و سازمان های بزرگ که نیاز به راه حل جامع مدیریتی جهت یکپارچه سازی ساختار ارتباطی سازمان خود دارند، می تواند انتخابی منحصر بفرد باشد.

نکسفون در کنار ارائه سرویس مکالمه صوتی با کیفیت HD امکان ارسال فکس، گفتگوی آنلاین درون سازمانی، فضای ذخیره سازی نامحدود و … در پنل تحت وب را فراهم می آورد. همچنین با توجه به عدم نیاز به سخت افزار و نرم افزار در این سرویس هزینه های راه اندازی، نگهداری و پشتیبانی به شکل چشم گیری کاهش خواهد یافت. قابل ذکر است در صورت وجود شعب و دفاتر متعدد، در سریع ترین زمان امکان اتصال شعب جدید به شبکه تلفن سازمانی در سراسر کشور به صورت یکپارچه وجود دارد.