استارتاپ ها برای رشد کسب و کار خود نیاز به زیرساخت های ارزان، منعطف و جامع دارند. از طرفی ارتباطات به عنوان یک نیاز زیرساختی مهم برای کسب و کارهای نوپا محسوب می شود، چراکه ارتباطات موثر، لحظه ای و با کیفیت با مخاطب و مشتری هنگام ارائه MVP در موفقیت یک استارتاپ حیاتی و تعیین کننده می باشد.

راهکار ارتباطی را در نظر بگیرید که امکان تماس صوتی، تصویری، گفتگو آنلاین درون تیمی، فکس آنلاین، کنفراس صوتی، تلفن گویا، فضای ذخیره سازی نامحدود و … در پنلی کاملا تحت وب به صورت یکجا ارائه نماید. این راهکار نه تنها نیاز ارتباطی کسب و کارهای نوپا را تامین می کند، بلکه باعث بالا رفتن بهره وری اعضاء تیم با استفاده از امکاناتی نظیر کنفرانس صوتی، گفتگو آنلاین و فضای ذخیره سازی نامحدود در کارهای گروهی خواهد شد.

تلفن سازمانی نکسفون ارائه دهنده طیف گسترده ای از خدمات ارتباط اینترنتی بر بستر IP Centrex است که هر آنچه از یک سرویس تلفن ثابت سازمانی انتظار دارید به صورت یکپارچه برای سازمان به ارمغان می آورد.

تلفن ثابت سازمانی نکسفون به عنوان یک سرویس تلفن انعطاف پذیر و ارزان بدون وابستگی به شرکت مخابرات در جهت ارتقاء سطح ارتباطات شرکت ها و سازمان ها ارائه شده است. این سرویس برای کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری شرکت های کوچک و رو به رشد ایده آل به شمار می آید، از سوی دیگر نکسفون برای کسب و کارهای نوپا که نیاز به راه حل جامع مدیریتی جهت یکپارچه سازی ساختار ارتباطی سازمان خود دارند، می تواند انتخابی منحصر بفرد باشد.

نکسفون طبق استانداردهای روز دنیا با ارائه کیفیت HD در مکالمات به همراه امکانات کاربردی آنلاین و تحت وب مانند گفتگو درون سازمانی، فکس آنلاین، فضای ذخیره سازی نامحدود و … این اطمینان را می دهد که با فراهم آوردن ارتباطی با کیفیت و پایدار پاسخگوی نیازهای امروز و آینده کسب و کارها در زمینه ارتباطات ثابت باشد.