حتی اگر سازمان ها مایل نباشند ارزش های جدیدی برای جذب مشتری خلق کنند، لازم است بدانید کدامیک از ارزش های سازمانیتان می تواند به خوبی معرف برند سازمانی شما را معرفی کرده و با مشتریانتان همخوانی داشته باشد. این سه ارزش سازمانی می تواند به افزایش مشتری و نگهداشت مشتری های فعلی کمک کند:

۱ – شفافیت

مصرف کنندگان بیش از پیش تمایل دارند بدانند در شرکت هایی که از آن ها خرید می کنند، چه می گذرد. می خواهند بدانند امور چگونه در این شرکت می گذرد، کالاها و خدمات از چه منابعی تامین می شوند، کالاها چگونه تولید می شوند و این شرکت چگونه شکل گرفته است. در مقابل این شفافیت، مشتری ها بیشتر تمایل نشان خواهند داد که به آن برند روی آورند یا به آن وفادار بمانند.

۲ – صداقت

از ارزشی که می توانید برای مشتری خود فراهم کنید، تصویری صادقانه تهیه کنید. در شرح کالاها و موارد بازاریابی، تنها درباره آنچه واقعا در توانتان است، وعده دهید. وقتی دقیقا هرچه وعده داده اید را تحویل می دهید، اعتماد مشتریان به برند شما بیشتر می شود.

۳ – همدلی

همدلی به خرج دادن در ارتباط با مشتریان و در خدمات امور مشتریان صرف نظر از شکل آنلاین، تلفنی یا حضوری آن کمک می کند رابطه برند شما با مشتری، انسانی تر شود. این اتفاق به مشتری می گوید که برند شما به رضایت مشتری اهمیت می دهد. از مشتریانتان بخواهید درباره کالاها و خدماتتان نظر خود را اظهار کنند و شما هم از این نظرات در بهبود خدماتتان استفاده ببرید. این امر به خوبی نشان می دهد که برند شما به تجربه مشتریان اهمیت می دهد.