HOSTED PBX یکی از سودمندترین محصولات تکنولوژی VOIP است. به ارائه‌ی سرویس تلفن بر بستر Cloud ارائه‌دهنده‌ی سرویس، HOSTED PBX گفته می‌شود.

سیستم‌های تلفن ثابت سازمانی مبتنی بر HOSTED PBX ویژگی‌های شگفت‌انگیزی برای کسب‌وکارها ارائه می‌دهند و موجب کاهش هزینه‌های VOIP سازمانی می‌شوند. HOSTED PBX برخلاف PBX های سنتی که بر روی یک سیستم‌عامل اختصاصی و محدود عمل می‌کنند، بر اساس ویژگی‌های نرم‌افزاری باقابلیت توسعه پایه‌گذاری شده است. HOSTED PBX یک سرویس تلفن ثابت اینترنتی حرفه‌ای ست، یک کسب‌وکار کوچک خانگی (یک سرشماره،یک داخلی) و یا سازمان بزرگ با تعداد زیادی کارمند در سراسر کشور (یک سرشماره+۱۰۰ داخلی) نیازهای ارتباطی داخل و خارج از سازمان را با کمترین هزینه توسط HOSTED PBX تأمین و نیازهای کسب‌وکار برای رشد و توسعه فراهم می‌شود.

عدم نیاز به سخت‌افزار اختصاصی و سرور

اگر از سرویس HOSTED PBX برای ارتباطات داخلی و خارجی سازمان خود استفاده می‌کنید، هزینه‌های خرید سرور، هزینه‌های نصب و نگهداری،… از هزینه‌های شرکت حذف می‌شود. با استفاده از سرویس تلفن ثابت سازمانی مبتنی بر HOSTED PBX مکالمه باکیفیت، مدیریت آسان تماس‌های ورودی و خروجی، کار گروهی حرفه‌ای را با کمترین هزینه تجربه کنید.

استفاده‌ی آسان

نیازی به‌صرف وقت و انرژی منابع انسانی و فنی سازمان جهت راه‌اندازی، نگهداری و توسعه‌ی مرکز تلفن ثابت نیست. حتی نیازی به نیروی متخصص این حوزه نخواهد بود، چراکه نگهداری، به‌روزرسانی و افزودن امکانات جدید به‌صورت رایگان توسط ارائه‌دهنده‌ی سرویس تلفن انجام می‌شود.

پرداخت هزینه به میزان موردنیاز و مورداستفاده

هزینه‌ی اولیه را تعداد کارمندان و ظرفیت سرویس تعیین می‌­کند. هزینه‌­های مکالمه نیز با کمترین تعرفه مصوب به‌صورت ماهانه بر اساس میزان مصرف مشترک محاسبه می‌شود.

افزایش اطمینان خاطر و تمرکز بر روی کسب‌وکار

شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند بدون نگرانی از هزینه‌های اضافی و همچنین اطمینان از کیفیت زیرساخت ارتباطی تلفن ثابت سازمانی بر روی کسب‌و‌کار خود و هدف اصلی سازمان متمرکز شوند و با آرامش خاطر با مخاطبان، مشتریان و همکاران خود در ارتباط باشند.

نکسفون پرو

شرکت داده‌پردازی رسپینا با توجه به مزایای HOSTED PBX و در نظر گرفتن نیاز کسب‌وکارهای مختلف به ارتباط حرفه‌ای،تلفن ثابت مبتنی بر HOSTED PBX بانام تجاری نکسفون پرو را اختصاصاً برای سازمان‌ها طراحی و در قالب یکی از سرویس‌های نکسفون معرفی کرد. نکسفون‌پرو، مرکز تلفن ثابت سازمانی مبتنی بر سرورهای ابری داده‌پردازی رسپیناست. نکسفون‌پرو با رویکرد تحول ارتباطات داخلی و خارجی سازمان‌ها تلاش می‌کند تا خدمات استثنایی برای انواع صنایع و در همه‌ی ابعاد ارائه دهد. در نظر گرفتن ترافیک جداگانه برای سرویس تلفن ثابت اینترنتی نکسفون‌پرو این اطمینان را به مشترکین نکسفون می‌دهد که هیچ‌گونه اختلالی در سرعت و کیفیت اینترنت سازمان به وجود نخواهد آمد، علاوه بر این سازمان‌ها و مشترکینی که برای تأمین پهنای باند اینترنت با شرکت داده‌پردازی رسپینا همکاری می‌کنند، به ازای استفاده از سرویس نکسفون‌پرو هیچ ترافیکی از پهنای باند مصرفیشان کم نخواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر از سرویس نکسفون‌پرو به این صفحه مراجعه فرمایید.

اینکه چگونه با مشتریان و شرکای ارتباط برقرار می‌کنید، اطلاعات زیادی درباره برند و سازمان شما، در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. با نکسفون‌ پرو، شما سرویس تلفن انعطاف‌پذیر و پایداری دارید که به مشترکین و شرکای شما این پیام را ارسال می‌کند که ما قابل‌اعتماد و همیشه در دسترس هستیم.