پهنای باند اختصاصی برای هتل‌ها

مهم‌ترین هدف هتل‌ها و اقامتگاه‌ها فراهم‌سازی آرامش و اوقات خوش برای مهمانان است. بدون شک در عصر فناوری، دسترسی به اینترنت امن و سریع از نیازهای اولیه‌ی هر فرد است.آمارها نشان می‌دهند که ۷۳% از   افراد زیر ۳۵ سال به هتلی که اینترنت ضعیفی مجهز باشد، بازنخواهند گشت. 

کار کردن با لپ‌تاپ، جواب دادن ایمیل‌ها، برقراری تماس‌های تصویری، تماشای برنامه‌ی دلخواه با تلفن همراه و یا تبلت در هرجایی از هتل بدون اختلال، از ساده‌ترین نیازهای مهمانان شما است. درواقع برای صاحبان هتل‌ها، این موضوع که اتصال باکیفیت به اینترنت می‌تواند به افزایش سکونت و رضایت مهمان و درنهایت درآمد کمک کند، محرز شده است.
از طرفی تعداد بسیاری از مهمان‌ها مجهز به گوشی هوشمند، تبلت و لپ‌تاپ هستند و نیاز به اینترنت پرسرعت دارند، همین امر موجب کند شدن و به وجود آمدن اختلال در میزان سرعت و حجم سرویس اینترنتی هتل خواهد شد. مهم نیست در هتل چند نفر مهمان‌دارید یا هرکدام از آن‌ها چه استفاده‌ای از اینترنت می‌کنند، قطع شدن سرویس اینترنت یا ارتباط ضعیف می‌تواند تأثیر منفی بر تجربه مهمانان داشته باشد و به شهرت هتل آسیب برساند.
علاوه بر تأثیرگذاری بر مهمان‌ها، اینترنت ضعیف روی نحوه‌ی خدمات‌رسانی و مدیریت هتل نیز مؤثر است. مدیریت بهتر هتل نیاز به شبکه‌‌ای قوی دارد، اداره کردن ‌وب‌سایت و صفحات در شبکه‌های اجتماعی، رسیدگی به سفارش‌ها و رزرو آنلاین، آماده‌سازی اتاق‌های کنفرانس، دوربین‌ها و … نیازمند دسترسی به اینترنت پرسرعت و پایدار دارد. به همین دلایل، اتصال قابل‌اطمینان به اینترنت کالای تجملی نیست، بلکه در هتل‌ها یک ضرورت است.

مشاوره رایگان پهنای باند اختصاصی رسپینا

در همین راستا شرکت داده‌پردازی رسپینا با بررسی دقیق نیازهای ارتباطی هتل‌ها و اقامتگاه‌ها، سرویس‌های متنوعی را برای آن‌ها فراهم نموده است. سرویس پهنای باند اختصاصی پرظرفیت و سریع رسپینا، مناسب برای هتل و اقامتگاه‌ها با پوشش دهی سراسر ایران و تنظیم میزان پهنای باند متناسب با تعداد مهمان‌ها از جمله این خدمات است. همچنین شرکت رسپینا باهدف ارائه‌ی اینترنت قابل‌اعتماد و یکپارچه در مکان‌های عمومی با پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته در هفت روز هفته، سرویس وای‌فای عمومی (Public Wifi) را ارائه نموده است و درنهایت باهدف مدیریت بهتر امور داخلی و افزایش سرعت و امنیت جهت اشتراک‌گذاری اطلاعات درون‌سازمانی، همچنین مدیریت بهتر همه‌ی شعب یک هتل در سراسر کشور، رسپینا، سرویس اینترانت مختص هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را فراهم آورده است.
شرکت داده‌پردازی رسپینا با ارائه‌ی راهکارهایی متناسب با نیازهای شما، امکان دسترسی به زیرساختی مناسب در جهت پیشرفت در مدیریت، جذب مهمان‌های بیشتر و کاهش هزینه‌ها را فراهم آورده است.

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۱۵۹۹ تماس حاصل نمایید.