نکسفون نسل جدید تلفن سازمانی

پیشرفت سریع فناوری و بهره‌گیری از آن در راستای تسهیل امور ارتباطی، انقلابی در امکانات و ویژگی‌های سرویس‌های تلفن سازمانی پدید آورده ‌است. دستیابی به راه‌حلی ارزان و جامع برای تمام نیازهای ارتباطی، کاهش چشمگیر هزینه‌های ثابت و جاری، چابک‌تر شدن سازمان، مدیریت آسان و پایداری بالا برخی از مزایای این سرویس‌های تلفن سازمانی جدید است.
بااین‌حال بسیاری از شرکت‌ها هنوز نتوانستند به این فضا و روش‌های جدید ارتباطی اعتماد کنند به این صورت که هنوز از روش‌های پرهزینه و ناکارآمد مانند شبکه‌های PSTN، سیم‌های مسی و کابل‌های درهم‌پیچیده استفاده می‌کنند. ولی روندها و پیشرفت‌های فناوری نشان می دهد که این سازمان‌ها در راستای مدیریت بهتر و منعطف‌تر ناگزیرند هرچه سریع‌تر سرویس تلفن سازمان خود را ارتقا بخشند.

با مشاهده این نیاز در کشور و به‌واسطه اهمیت نوآوری و استفاده از ظرفیت‌های موجود، شرکت داده‌پردازی رسپینا، سرویس تلفن سازمانی خود با نام تجاری “نکسفون” را معرفی و به بازار عرضه کرد.

نکسفون راهکاری نوین، هوشمند و یکپارچه مبتنی بر فضای ابری در جهت غنی‌سازی راه‌های ارتباطی است که از طریق یک پلتفرم امن و قابل‌اعتماد به تسهیل کار تیمی و ارتباط مؤثرتر کمک می‌کند. نکسفون سرویس تلفن ثابت سازمانی مبتنی بر IP است که با رویکرد ایجاد ارتباطات یکپارچه طراحی شده است. این سرویس برخلاف PBX های سنتی که بر روی یک سیستم‌عامل اختصاصی و محدود عمل می‌کنند، بر اساس ویژگی‌های نرم‌افزاری باقابلیت توسعه و با استفاده از زیرساخت و سخت‌افزارهای قدرتمند پایه‌گذاری شده است.

مزیت‌های سرویس نکسفون

• راه‌اندازی و توسعه‌ی آسان و سریع حداکثر تا ۲۴ ساعت
• کاهش هزینه تا ۵۰% در شماره استانی و ۷۰% در شماره کشوری در مقایسه با تعرفه شرکت مخابرات
• پشتیبانی ۲۴*۷ توسط تیم پشتیبانی فنی نکسفون
• تضمین پایداری و ثبات سرویس تا ۹۹.۹%
• ارائه‌ی تماس‌های صوتی با کیفیت HD
• استفاده از یک سر شماره ثابت برای شعب مختلف
• قابلیت جابه‌جایی خط تلفن ثابت بدون هزینه

شرکت داده‌پردازی رسپینا با پیش‌بینی تحولات و روند آینده کسب‌وکارها و در نظر گرفتن نیازهای ارتباطی سازمانی دو راهکار شامل پرو و پرایم را ارائه داده که بنا بر نوع نیاز مشترک بهترین راهکار به او ارائه خواهد شد.

نکسفون پرایم
نکسفون پرایم، راهکار تلفن که بر بستر فناوری سیپ ترانک در جهت بهبود و بهره‌وری ارتباطات در یک مجموعه طراحی شده است. به زبان ساده سرویس سیپ ترانک ارتباطی است که مکالمات به‌وسیله پروتکل SIP در آن منتقل و با قابلیت اتصال به PBX و VoIP سرورها برقراری چند تماس را ممکن می‌سازد. نکسفون پرایم موجب کاهش هزینه‌های جاری، تسهیل در انتقال و جابه‌جایی و تسریع گسترش و به‌‌روزرسانی در سرویس ارتباطی سازمان‌ها خواهد شد.

 نکسفون پرو
نکسفون پرو راهکار ارتباطی سازمانی، پایدار و امن مبتنی بر Hosted PBX است. نکسفون پرو راهکاری نوین، هوشمند و یکپارچه مبتنی بر فضای ابری در جهت غنی‌سازی راه‌های ارتباطی است که از طریق یک پلتفرم امن و قابل‌اعتماد به تسهیل کار تیمی و ارتباط مؤثرتر کمک می‌کند. پلت‌فرم مبتنی بر ابر نکسفون بیشتر از یک سرویس تلفن است، نکسفون پرو را می‌توان تجربه‌ی ارتباطات مدرن سازمانی دانست که امکان مدیریت تمام ارتباطات داخلی و خارجی یک سازمان را با استفاده از IP Phone، Desktop و اپلیکشن موبایل از هرجایی ممکن می‌سازد.
مشترکین این سرویس نیاز به هیچ تجهیزات و سخت افزاری نداشته و مرکز تلفن آن‌ها تحت سرورهای ابری رسپینا میزبانی می‌شود، تمام مسئولیت‌های سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، نگهداری و همچنین حفظ امنیت اطلاعات بر عهده‌ی نکسفون و شرکت داده‌ پردازی رسپینا است. به همین دلیل این سرویس گزینه مناسبي براي تسهيل مناسبات اداری، اقتصادی پيش رو قرار می‌دهد و علاوه بر اين راه‌اندازی و استفاده از اين سرویس بسيار آسان است. نکسفون پرو امکان دریافت و ارسال فکس بدون نیاز به دستگاه فکس، برقراری تماس از طریق پنل وب و انتقال و اشتراک‌گذاری فایل در درون سازمان، … را به‌راحتی در اختیار مشترک قرار می‌دهد.

رسپینا به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت ارائه‌دهنده‌ی پهنای باند اختصاصی به شرکت‌ها و سازمان‌ها، پیچیدگی‌های ایجاد تغییرات در سیستم‌های ارتباطی را درک می‌کند و با در نظر گرفتن این پیچیدگی‌ها و نیازهای ارتباطی کسب‌وکارها، نکسفون را بهترین جایگزین برای سیستم‌های تلفن فعلی می‌داند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر از نکسفون با شماره‌ی ۹۱۰۷۰۰۰۰ تماس حاصل فرمایید و با به وب‌سایت نکسفون مراجعه فرمایید.