حضور رسپینا در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ با محصول سازمانی نکسفون

رسپینا فرصت برگزاری بزرگ‌ترین رویداد فناوری کشور؛ بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ از ۲۷ تا ۳۰ تیرماه را غنیمت شمرده و با معرفی تلفن سازمانی نکسفون میزبان بازدیدکنندگان از این نمایشگاه خواهد بود.

 نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال همه‌ساله در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و فرصتی برای مخاطبان و شرکت‌های ارائه‌کننده‌ی راهکارهای دیجیتال است که در تعمیق و گسترش اقتصاد و علم کشور نقش داشته باشند. سازمان نظام صنفی رایانه‌ای شعار راهبردی #آینده_بهتر را برای بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ انتخاب کرده است.

در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ، رسپینا با معرفی سرویس تلفن سازمانی نکسفون حضور خواهد داشت و پاسخ‌گوی مشتریان و مهمانان عزیز خواهد بود.

رسپینا با درک اهمیت کیفیت ارتباط با مشترک و پیش‌بینی دقیق راهکارهای کارا جهت مدیریت بهینه‌ی ارتباطات در داخل و خارج سازمان‌ها و شرکت‌ها پس از سال‌ها تلاش مستمر سرویس جدید خود “نکسفون” را معرفی و از پلت فرم ارتباطی خود رونمایی نموده است. نکسفون، سرویس تلفنی مبتنی بر IP، جدیدترین راهکار تلفن ثابت سازمانی در کشور است که منجر به تسهیل ارتباطات سازمانی و کاهش قابل‌توجه هزینه‌ها خواهد شد. نکسفون بر اساس ویژگی‌های نرم‌افزاری با قابلیت توسعه و با استفاده از زیرساخت ابری و سخت‌افزارهای قدرتمند رسپینا پایه‌گذاری شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از نسل جدید تلفن سازمانی و انواع راهکارهای آن به غرفه‌ی نکسفون در سالن ۳۵ نمایشگاه بین‌المللی تهران مراجعه کنید.