رسپینا ارائه دهنده‌ی سرویس های اینترنتی مختص سازمان ها و کسب و کار ها

صاحبان کسب‌وکارها به خوبی می‌دانند که تنها راه دستیابی به موفقیت، رشد و توسعه‌ی کسب‌وکار، اعتماد به کارمندان است. بااین‌حال، برای بسیاری از مدیران تفویض مسئولیت به کارمندان دلهره‌آور است. تمام شرکت‌های موفق سعی بر این داشته‌اند که این دلهره و شک مدیران نسبت به احساس مسئولیت کارمندان را از بین ببرند.

تحقیقات نشان داده است کارمندان خوشحال و راضی در شرایط کاری استرس‌زا نسبت به کارمندان ناراضی کارایی و عملکرد بهتری دارند، چراکه رضایت و خوشحالی اثرات منفی استرس را از بین می‌برد. صاحبان کسب‌وکارهای موفق به این باور رسیده‌اند که راضی و خوشحال نگه‌داشتن کارمندان موجب افزایش حس تعلق کارمند و درنتیجه باعث بالا رفتن حس مسئولیت آن‌ها می‌شود.

امروز ساده‌ترین کار برای فراهم آوردن محیط کاری شاد، استفاده از فن‌آوری مناسب و موردنیاز کارمندان است. در این نوشته چهار روش استفاده از فن‌آوری جهت افزایش حس پویایی و تعلق در محیط کار را شرح خواهیم داد:

 

  • ارائه‌ی اینترنت پرسرعت

دسترسی به اینترنت پرسرعت (پهنای باند اختصاصی) برای ارتقای عملکرد کارمندان ضروری است. سرویس اینترنت ناپایدار و کند می‌تواند علاوه بر کاهش عملکرد و سود کسب‌وکار باعث ایجاد حس استرس در کارمندان نیز گردد.

از طرف دیگر ممکن است پذیریش اینکه کارمندان در طول روز بی‌کار می‌شوند و یا هر ثانیه در حال انجام کار مفید نیستند برای صاحبان کسب‌وکار سخت باشد، اما حقیقت این است که هیچ کارمندی در در طی فعالیت روزانه خود مشغول به انجام کار جهت سازندگی سازمان نیست. به همین دلیل فراهم کردن اینترنت پرسرعت برای اتصال دستگاه‌های شخصی کارمندان نیز به‌نوبه‌ی خود مهم و باارزش است. بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها برای کنترل بهتر کارمندان، سرویس وای‌فای عمومی را به‌صورت رایگان در اختیار کارمندان قرار می‌دهند.

 

  • ارائه‌ی ابزار لازم برای کار از راه دور

۷۰ % از کارمندان اذعان داشته‌اند که داشتن ساعات کاری انعطاف‌پذیر و امکان دورکاری برای آن‌ها بسیار مهم است.پیشنهاد دورکاری از خانه، یا هر جای دیگری جز دفتر، روحیه‌ی کارمندان را تقویت می‌کند. یکی از بهترین ابزارها برای کار از راه دور سیستم تلفن مبتنی بر ابر (cloud) است. کارمندان با استفاده از این سرویس تلفن ثابت، می‌توانند از هرجایی از طریق اپلیکیشن و پنل تحت وب با همکاران و مشترکین خود در ارتباط باشند.

دریافت و برقراری تماس تلفنی با سر شماره‌ی شرکت از راه دور تنها با راهکار تلفن سازمانی مبتنی بر Cloud (Hosted PBX) امکان‌پذیر است.

 

  • قرار دادن کارمندان در موقعیتی برای کسب موفقیت بیشتر

برای کارمندان هیچ‌چیز ناامیدکننده‌تر از این نیست که بیش از حد شلوغ باشند و یا به اندازه کافی کاری برای انجام نداشته باشند. یک راه عالی برای اطمینان از اینکه همه به‌طور مناسب مورد استفاده قرار می‌گیرند، سیستم پایش دوربین‌های مداربسته است. صاحبان کسب‌وکارها باید به‌طور مستمر حالت روحی و حجم کار کارمندان خود را موردبررسی قرار دهند. هدر دادن زمان و مدیریت نکردن آن باعث کاهش رضایت شغلی می‌شود. مدیریت زمان یکی از عوامل مهمی است که کارمندان باید به آن توجه کنند.

 

  • تهیه‌ی ابزارهای موردنیاز کارمندان

صاحبان کسب‌وکار باید اطمینان حاصل نمایند که هر یک از کارمندان به تکنولوژی مناسب برای انجام وظایف خود دسترسی داشته باشند. ابزارهایی که موجب تسریع، تسهیل و افزایش بهره‌وری آن‌های می‌شود. برای اینکه رضایت شغلی کارمندان افزایش یابد نیاز است که احساس کنند که بر کار خود مسلط هستند، تکنولوژی کمک شایانی در این زمینه به کسب‌وکارها کرده است.

 

رابطه بین کارمندان خوشحال و کسب‌وکار موفق روشن است. شرکت داده‌پردازی رسپینا که به صورت اختصاصی به ارائه‌ی سرویس‌های اینترنتی و ارتباطی به کسب‌وکارها می‌پردازد، نقش و تاثیر امکانات رفاهی برای کارمندان با استفاده از تکنولوژی را درک کرده است.

رسپینا علاوه بر ارائه‌ی سرویس پهنای باند اختصاصی و وای فای عمومی، سرویس جدید خود نکسفون را در جهت ارتقای سطح ارتباطات کسب‌وکارها به بازار ارائه کرده است. نکسفون علاوه بر اینکه موجب افزایش کیفیت ارتباطات خارجی کسب‌وکارها می‌شود، تأثیر به‌سزایی بر ارتباطات داخلی آن‌ها دارد.

نکسفون پرو راهکار تلفن سازمانی مبتنی بر ابر (Cloud) ، با ارائه‌ی پنل جهت چت درون‌سازمانی و ارائه‌ی فضای ذخیره‌سازی نامحدود اطلاعات بین افراد یک تیم، ایجاد صف نماس و امکان استفاده بر روی تلفن همراه تمام ابزارهای ارتباطی جهت تسهیل امور ارتباطی را در اختیار کارمندان قرار می‌دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از سرویس‌های اینترنتی رسپینا و راهکار ارتباطی نکسفون با شماره‌ی ۹۱۰۷۰۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.