فناوری-رسپینا

امروزه بیش از هر زمان دیگری در طول تاریخ شاهد انقلاب در عرصه‌ی اطلاعات و ارتباطات هستیم. در عصر اینترنت، تلفن همراه، اینترنت اشیا و هوش مصنوعی، کارآفرینی و کسب و کارها بیشترین میزان تحول را داشته‌اند. در طول تاریخ، کارآفرینان هیچ‌گاه مسیر همواری را برای رسیدن به اهداف خود طی نکرده‌اند اما امروزه به مدد فناوری مسیر هموارتری برای دستیابی به اهداف خود دارند. نکته مهم این است که ویژگی‌های عصر جدید کسب وکارها و کارآفرینان را ملزم می‌سازد که برای ورود و بقا در بازار پویا باشند و خود را با تغییراتی که در محیط کسب‌وکار اتفاق می‌افتد در اسرع وقت تطبیق دهند.

تکنولوژی فرصت پرواز با حداقل امکانات را برای صاحبان کسب‌وکار و کارآفرینان فراهم آورده و مسیر را برای کارآفرینان هموار نموده است. به‌عنوان نمونه در زیر به چند مورد از مزایای تکنولوژی برای کسب و کارها و سازمان‌ها اشاره می‌شود.

 

تحقیقات بازار و تحلیل داده‌‌ها

تحلیل بازار با روش‌های سنتی هیچ وقت آسان نبوده است برای مثال بازیابی بازخورد رفتار مشتریان در مورد کالاها و خدمات توسط کارآفرینان با روش‌های سنتی بسیار دشوار است. تکنولوژی سرعت و دقت در جمع‌آوری و آنالیز کردن اطلاعات را افزایش داده است. با پیشرفت فن‌آوری‌های پیشرفته، درک نیازهای مشتریان، رسیدن به مخاطبان هدف، درک کردن سلایق و ترجیحات آن‌ها و… بسیار ساده شده است.

 

روش‌های ارتباطی

جریان مناسب ارتباطات برای دستیابی به جریان منظم اطلاعات در یک کسب‌وکار حیاتی است. تکنولوژی کانال‌های ارتباطی زیادی را برای کسب‌وکارها جهت ارتباط با شرکا، رقیبان و مشترکین فراهم می‌آورد. فناوری‌هایی مانند Hosted PBX ویژگی‌های متمایزی را برای تلفن‌های ثابت سازمانی در مقایسه با سرویس‌های تلفن سنتی ارائه داده است. امکان مدیریت از راه دور، برقراری کنفرانس تلفنی، تبادل اطلاعات در اسرع وقت و ….. ویژگی‌هایی بود که نظر کارآفرینان را جلب کرد.

 

دسترسی آسان‌تر به مخاطبان و ترویج برند

در دنیای امروز، جایی که مردم درواقع به‌صورت دیجیتالی و آنلاین تحت تأثیر قرار می‌گیرند، کارآفرینان راحت‌تر و آسان‌تر از گذشته می‌توانند از تکنولوژی استفاده کنند و به رشد و گسترش تجارت خود کمک نمایند. در واقع در این فضا دسترسی به مخاطبان راحت‌تر و قابل سنجش‌تر از گذشته است. البته این امر نیازمند دسترسی پایدار و پرسرعت کسب‌وکار به پهنای باند اختصاصی است.

 
مشاوره رایگان پهنای باند اختصاصی رسپینا
 

تعادل بین زندگی حرفه‌ای و شخصی

به کمک تکنولوژی اطلاعات بسیاری از استعلام‌ها و مراجعات افراد و غیره از طریق شبکه‌های کامپیوتری و به‌صورت خودکار انجام می‌گیرد و نیاز به حضور  نیروی کار انسانی در تمام مدت شبانه روز نیست. از طرف دیگر وجود فن‌آوری‌های جدید، امکان دور کاری را برای آن‌ها فراهم آورد. برای مثال سیستم‌های جدید تلفن سازمانی نظیر نکسفون پرو امکان دسترسی به تلفن سازمانی از هر مکانی را فراهم می‌آورد.

 

توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات باعث ایجاد شبکه‌ای عظیم با مقیاس جهانی با نام اینترنت شد. اینترنت  قابلیت‌های ارتباطی جدید را ارائه داد و دسترسی آسان‌تر و سریع‌تر به اطلاعات را امکان‌پذیر ساخت. تکامل اینترنت در طول سال‌ها به توسعه کسب‌وکارها کمک زیادی کرده است. در کشورهای پیشرفته، اینترنت یکی از مهم‌ترین ابزارهای کارآفرینان است و این افراد از طریق این شبکه بر قابلیت‌های خود افزوده و از مزایای آن بهره می‌گیرند. می‌توان گفت که هر نوآوری در کسب‌وکار بخشی از اینترنت است. بدون اینترنت، هیچ چیز کارساز نخواهد بود. به همین دلیل اینترنت منبع اصلی برای انواع نوآوری‌ها است. شرکت داده پردازی رسپینا با درک نیاز کسب‌وکارها به پهنای باند اختصاصی سریع و با ظرفیت بالا، بیش از ۱۸ سال است که به صورت اختصاصی به شرکت‌ها و سازمان‌ها اینترنت اختصاصی ارائه می‌کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا به این صفحه مراجعه نمایید.