کسب‌وکارها بدون بهره‌گیری از فن‌آوری‌های مدرن نمی‌توانند موفق باشند. توسعه اینترنت، شبکه سازی شرکت‌ها و مدیریت هوشمند، منجر به تغییرات عمده‌ای در روش‌ها و کارایی سیستم‌های تجاری شده‌است. امروز روش‌های برقراری ارتباطات ساده و سریع، امکان انتقال آنی اطلاعات در فواصل طولانی، انتشار آسان و به روز رسانی اسناد چند رسانه‌ای، دسترسی مداوم به اطلاعات جهانی، تحویل آنلاین کالاها و خدمات و پرداخت مستقیم تنها از طریق اینترنت امکان پذیر است.

بنابراین دسترسی به اینترنت پرسرعت و پایدار یک ضرورت برای سازمان‌ها و کسب‌کارها می‌باشد.اینفوگرافیک زیر تاثیر سرویس اینترنت بر عملکرد کسب‌وکارها را نشان می‌دهد.

ویژگی‌های پهنای باند اختصاصی رسپینا

شرکت داده پردازی رسپینا پس از دریافت مجوز FCP از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، به صورت اختصاصی بر روی ارائه‌ی پهنای باند اختصاصی به سازمان‌ها و شرکت‌ها تمرکز کرد. سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا  با پایداری و ظرفیت بالا، تضمینی برای ارتباطات پایدار بر بستر اینترنت است.

خدمات رسپینا به سرویس پهنای باند اختصاصی محدود نمی‌شود، رسپینا با درک نیازهای کسب‌وکارها خدمات دیگری را نیز در سطح استاندارد جهانی ارائه می‌دهد. این خدمات شامل تلفن ثابت سازمانی و میزبانی فضای دیتاسنتر (کولوکیشن) است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این خدمات به وب‌سایت رسپینا مراجعه فرمایید.