شرکت داده‌پردازی رسپینا با تمرکز بر ارائه‌ی پهنای باند اختصاصی به شرکت‌ها و سازمان‌ها، بهترین انتخاب در بازار امروز است.

 

با رشد و پیشرفت کسب‌وکارها، نیازهای آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند. برای مثال یک کسب‌وکار در حال رشد به تعداد کارمند بیشتری نیاز دارد و هر کارمند به ابزار و دستگاه‌های متعدد و ارتباط پرسرعت‌تری نیاز دارد تا بتوانند برنامه‌های به‌روزتری را اجرا کند. در نتیجه کسب‌وکارها برای ارائه‌ی خدمات خود باید از شیوه‌های نو استفاده کنند که مهم‌ترین ابزار انجام این کار، اینترنت است. باید در نظر گرفت که امروز به‌طور متوسط هر فرد به ۳.۲۳ دستگاه هوشمند مجهز است، بنابراین دسترسی به اینترنت و یک پهنای باند اختصاصی یک ضرورت برای سازمان‌های امروز است.

 

کسب‌وکارها بدون داشتن پهنای باند کافی، شبکه‌ای کند و ناپایدار خواهند داشت. پهنای باند با ظرفیت پایین علاوه بر توقف عملیات روزمره روی کسب‌وکار اثرات مخرب متعددی دارد، در واقع اینترنت ضعیف می‌تواند اعتبار یک کسب‌وکار از بین ببرد. از طرفی دیگر پهنای باند با ظرفیت بالا می‌تواند به میزان زیادی بر سرعت و عملکرد کارمندان و نظر مشترکین تأثیر مثبت بگذارد. پیشنهاد ما این است که با سرمایه گزاری مناسب روی سرویس اینترنت، اجازه ندهید که کسب‌وکار عواقب اینترنت کند را تجربه کند.

 

اولین معیار در انتخاب سرویس پهنای باند اختصاصی، انتخاب ارائه‌دهنده مناسب است. به منظور انتخاب ارائه‌دهنده پهنای باند سازمانی باید اطلاعات کافی از شرایط و ویژگی‌های آن‌ها داشته باشید، در همین راستا در این مقاله ۵ سوال مهم و اساسی که باید از ارائه‌دهندگان اینترنت سازمانی بپرسید را آورده‌ایم.

 

  • تأمین تجهیزات به چه صورت انجام می‌شود؟

درصورتی که خود کسب‌وکار به تجهیزات مجهز نباشد، معمولاً ارائه‌دهندگان سرویس وظیفه‌ی تأمین تجهیزات را بر عهده می‌گیرند اما پیش از دریافت سرویس و قبول شرایط تامین کننده باید شرایط تامین تجهیزات یک ارائه‌دهنده با دیگر ارائه‌دهندگان مقایسه گردد. برای مثال برخی از ارائه‌دهندگان، تجهیزات را به صورت امانی در اختیار شرکت‌ها قرار می‌دهند و برخی نیز تجهیزات را اجاره می‌دهند ولی در مقابل برخی از ارائه‌دهندگان تنها تجهیزات با می‌فروشند.

 

  • چگونه برنامه‌ریزی برای استقرار / نصب و پشتیبانی می‌تواند انجام شود؟

ارائه‌دهندگان سرویس اینترنت پیش از عقد قرارداد باید برنامه‌ی خود برای نصب و راه‌اندازی سرویس را اعلام نمایند. تاریخ دقیق هر یک از مراحل باید مشخص شود. همچنین تضمینی برای پشتیبانی بهتر در طول مدت دریافت سرویس ارائه دهند.

 
مشاوره رایگان پهنای باند اختصاصی رسپینا
 

  • چه ضمانتی برای تضمین پایداری و کیفیت سرویس ارائه می‌شود؟

قطعی و ناپایداری اینترنت یک کسب‌وکار می تواند تبعات متعددی داشته باشد. بنابراین باید حتماً در قرارداد شرایط قطعی و یا کند شدن سرویس قید گردد و یا SLA (ضمانت‌نامه کیفیت خدمات) ارائه شود و با ارائه‌دهنده‌ای همکاری نمایید که این تضمین را ارائه دهد.

 

  • امکان گزارش گیری از عملکرد سرویس وجود دارد یا خیر؟

ارائه‌دهنده موظف است گزارشی به‌صورت دوره‌ای از عملکرد پهنای باند ارائه دهد. کند شدن و یا قطعی سرویس در تمام ساعت شبانه‌روز باید در این گزارش مشخص شود و طبق قرارداد نسبت به عملکرد ضعیف خسارات جبران گردد.

 

  • آیا خدمات ارتباطی به‌روز ارائه می‌شود؟

 با سرعت گرفتن پیشرفت فناوری در این روزها، بیشتر تجهیزاتی و راهکارهایی که امروزه به کار گرفته می‌شوند احتمالاً ظرف پنج سال منسوخ خواهند شد. ارائه‌کنندگان باتجربه قادر خواهند بود که برنامه‌ای را برای حمایت از مشترک از طریق گذار به جایگزین‌های جدیدتر و با عملکرد بهتر ارائه دهند.

باید توجه کرد که ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی به‌صورت مدیریت‌شده پاسخ سؤالات بالا ارائه می‌دهند.، بنابراین فراتر از دریافت جواب باید به جزئیات پاسخ‌ها نیز توجه کنید.

 

شرکت داده‌پردازی رسپینا با تمرکز بر ارائه‌ی پهنای باند اختصاصی به شرکت‌ها و سازمان‌ها، بهترین انتخاب در بازار امروز است. رسپینا با درک این اصل که رشد کسب‌وکار به یک شبکه‌ی قوی نیاز دارد، با ارائه‌ی انواع راهکارها می‌تواند تضمینی برای رفع نیازهای اینترنتی هر نوع کسب‌وکار باشد. برای دریافت پاسخ سؤالات خود و انتخاب بهترین برنامه برای تأمین نیاز کسب‌وکار به پهنای باند، با شماره ۹۱۰۷۰۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا این فرم را تکمیل نمایید.