پهنای باند اختصاصی

آیا رسپینا سرویس های بالاتر از 2Mbps به مشتریان ارائه می دهد؟

بله، برای آگاهی از جزئیات و تعرفه های این سرویس ها می توانید با بخش فروش شرکت رسپینا تماس بگیرید.

آیا سرویس های پهنای باند (اینترنت اختصاصی) رسپینا قابلیت ارتقا دارد؟

بله، رسپینا سرویس های پهنای باند   (اینترنت اختصاصی) انعطاف پذیری را به مشتریان ارائه می نماید. تمامی سرویس های پهنای باند رسپینا به راحتی قابل ارتقا بر اساس درخواست مشتری می باشند. تجهیزات مربوط به هر سرویس پهنای باند ظرفیت پشتیبانی و ارتقا به یک سرویس را تا ۲ برابر ظرفیت سرویس مورد استفاده اولیه بدون ایجاد تغییر در تجهیزات سخت افزاری را خواهد داشت. این سرویس در طی سه روز کاری (۷۲ ساعت) بعد از عقد قرارداد نصب و راه اندازی می گردد.

امنیت پهنای باند (اینترنت اختصاصی) ارائه شده توسط رسپینا چه میزان است، و برای تامین آن از چه راهکاری استفاده می کند؟

رسپینا به خوبی از افزایش چشمگیر آمار حملات اینترنتی و گسترش روزافزون ویروس های رایانه ای آگاه است، در نتیجه با بهره گیری از بروز ترین سیستم های تامین امنیت Firewall و IDS سخت افزاری، نه تنها امنیت پهنای باند (اینترنت اختصاصی) ارائه شده را تضمین می کند، بلکه قابلیت تطبیق با نیاز های مشتران خاص مانند بانک ها و موسسات مالی را فراهم می سازد.
رسپینا از آخرین استانداردها در راه اندازی Server Room و جدیدترین تجهیزات اعم از APC UPS ،Fire & Smoke Detectors ، Perkins Diesel Generator برای حفظ امنیت و پیشگیری از هرگونه قطعی در پهنای باند استفاده می کند.

آیا امکان قطعی در پهنای باند دریافتی ارائه شده توسط رسپینا، و یا راه حلی برای آن وجود دارد؟

اینترنت اختصاصی رسپینا این مزیت را دارد که از سرویس دهنده های متعدد بهره می گیرد  (Redundant Bandwidth Provider) که موجب می شود روش های پیشرفته مسیریابی مانند BGP را بکار برد تا قطعی در پهنای باند دریافتی به حداقل برسد، و حتی در صوت قطعی در یکی از مسیرها ، بدون اینکه کاربر نهایی کوچکترین قطعی احساس کند، به راحتی به کار خود ادامه دهد.

پوشش دهی سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا چه میزان است؟

محدوده ی فعالیت های شرکت رسپینا بواسطه ی دریافت مجوز FCP، بصورت کشوری ست و بنابر این قادر به پوشش دهی کل کشور به ارائه سرویس های خود می باشد.  بیش از ۳۰ پایگاه برای ارائه خدمات بی سیم در محدوده استان تهران، منطقه صنعتی کرج و استان فارس در اختیار دارد ، و بنابراین امکان برقرای ارتباط بی سیم را جهت ارائه سرویس اینترنت اختصاصی، در اکثر نقاط تهران، منطقه صنعتی کرج و استان فارس فراهم کرده است.

نحوه پرداخت هزینه سرویس به چه صورت می باشد؟

پرداخت به صورت ماهانه خواهد بود. در صورت پرداخت به صورت سالیانه در ابتدای قرارداد، یک ماه سرویس رایگان ارائه می شود.

مدت زمان قرارداد ارائه سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا چه مدت است؟

یک سال

آیا سرویس اینترنت (پهنای باند) اختصاصی به خطوط تلفن وابسته است؟

خیر، سرویس اینترنت اختصاصی رسپینا هیچ وابستگی به خطوط تلفن و مراکز مخابراتی ندارد.

آیا سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا متقارن است؟

بله، سرویس پهنای باند (اینترنت اختصاصی) رسپینا به صورت متقارن ارائه خواهد شد، به این معنا که میزان سرعت دریافت ثابت و بر سرعت ارسال تاثیر نخواهد گذاشت و بلعکس. برای مثال : (۱Mbps Receive/1Mbps Send)
همچنین امکان ارائه سرویس نامتقارن، به درخواست مشترک نیز وجود دارد.

مهمترین مزیت و تفاوت سرویس پهنای باند (اینترنت اختصاصی) با سرویس های اشتراکی چیست؟

مهمترین مزیت و تفاوت سرویس پهنای باند (اینترنت اختصاصی) با سرویس های اشتراکی، سرعت ثابت و تضمین شده، و حجم دانلود و آپلود نامحدود می باشد.